reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Paulina cieszę się że wszystko dobrze :) to bardzo dobra wiadomość.

Wierzę że dziś same dobre wiadomości z wizyt 😍

A ja zjadłam pomidorowa na rozgrzewkę bo zmarzlam, nie mam kurtki w która bym się zamieściła, chodzę w jesiennej. Zmyje tapetę i idę się położyć. Noc mam zawalony, ale nie wiem czy to tak ciazowo czy mnie rozklada.
 
reklama
Dziewczyny te badania krwi powinny być darmowe dla każdej ciężarówki. No to jest jakiś żart. Kurna składki ZUSowskie zabierają 1/3 wypłaty i kuzwa nie możesz nawet krwi za free przebadać. Aż z ciekawości pójdę do rodzinnego czy mi da skierowanie.
 
Suri wal odrazu witaminy. Gorąca herbatę z miodem, cytryna imbirem albo jak masz sok z czarnego bzu.
Ja mam trochę katar ale to raczej z niewyspania.
 
Muszę się dostać do endokrynologa na konsultację. To prawda, że ciężarna powinna zostać przyjęta do lekarza specjalisty w ciągu 7 dni ?

Super wiadomości z wizyt ! Aż się swojej nie mogę doczekać [emoji3059]

Suri do łóżka z gorącą herbatą i się wygrzać ! [emoji1787]
 
Rozumiem. A ten prywatny ( z tego co pamietam to byłaś bardzo z niego zadowolona) da Ci teraz zwolnienie bez problemu?
Pytam bo ja nie chodzę na NFZ i nie mam w planach. Pamietam jak po moim porodzie 5 lat temu poszłam do gina na NFZ z problemem wysiłkowego nietrzymania
Moczu. Pytam gościa czy jest jakieś rozwiązanie na moją dolegliwość, a ten do mnie że jasne cytuje” może mi wyrżnąć macice i pó problemie No ale być może jeszcze mi się do czegoś przyda...”
Wiem, że nie każdy jest taki ale nie będę szukać a noz się trafi ... ;)
Oczywiscie ze tak, moj prywatny nie robi w tym temacie problemow. Ja rowniez omijalabym lekarzy na NFZ szerokim lukiem aczkoleiek co poradze-sila wyzsza wychodzi, ze trzeba podkulic ogon i isc. Co prawda place skladki ale niestety co z tego jak niektorzy lekarze to debile. Tamten wczoraj wyliczyl mi 8tc gdzie tydzien temu na usg od prywatnego mialam 5t6d... Takze ten... Nie ukrywam wyslal na badania itp ale wiem ze opinii najlepszej to on nie ma...
 
No masakra to jest aż niemożliwe żeby ktoś był tam chamski i niemiły . Aż się odechciewa .
Ja chciałam z Tym luxmedem dopytać co i jak i wyobraźcie sobie ze od trzech dni nikt nie potrafi mi udzielić informacji jak z tego korzystać.
Mam pakiet standard mogę korzystać z wszystkich badań ciążowych bezpłatnie ale nikt nie wie co i jak
Szlag mnie trafia już
Sprawdź gdzie przyjmują na luxmed u ciebie w miescie: Link do: Placówki współpracujące
 
Takajedna tak podają internety. Tez czytałam o prawach kobiet w ciąży ze należy do 7 dni przyjąć ale jak to wyglada w praktyce ...

Weszłam do sklepu ba szybkie zakupy spożywcze i patrzę są suszone owoce na kompot ( mój mąż uwielbia, ja nie) wiec myśle, zrobię mu to się chlopina ucieszy. I tu był mój błąd. Jak wzięłam tą suszona śliwkę z cała reszta to zaczęło mnie tak w sekundzie rwać ze myślałam ze sklep zahaftuje. Szok. Do tej pory mam gule w gardle.
 
reklama
Takajedna tak podają internety. Tez czytałam o prawach kobiet w ciąży ze należy do 7 dni przyjąć ale jak to wyglada w praktyce ...

Weszłam do sklepu ba szybkie zakupy spożywcze i patrzę są suszone owoce na kompot ( mój mąż uwielbia, ja nie) wiec myśle, zrobię mu to się chlopina ucieszy. I tu był mój błąd. Jak wzięłam tą suszona śliwkę z cała reszta to zaczęło mnie tak w sekundzie rwać ze myślałam ze sklep zahaftuje. Szok. Do tej pory mam gule w gardle.
Nie wyobrażam sobie chodzić do gin, endo i diabetologa prywatnie ... A termin na 2021 mnie nie urządza więc albo mj się uda bez afery w rejestracji albo jednak z nią [emoji1787] Po coś te składki potrącają [emoji1787]

Na mnie tak podziałał miętowy Ludwik do mycia naczyń dzisiaj [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Do góry