reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny a co polecacie z netflixa ?
Ja z seriali to Stranger things, Dark, dom z papieru, Breaking Bad. Oglądałam tez inne ale te to moje ukochane :) a film to zdecydowanie Contratiempo. Jak nie oglądaliście to mega polecam.

Ale mi się lżej żyje jak powiedziałam mężowi. Dziś nawet dostałam śniadanie do łóżka. No chyba będę w ciąży co chwile ;)

My byliśmy wczoraj na całodniowym wypadzie w górach. Nie chodziliśmy Niewiadomo gdzie ale jednak się zmęczyłam.
U mnie dalej masakra ze spaniem. Już nawet wieczorem mi się nie chce, chodzę tek koło 23-24 i pobudka przed 5 i po spaniu. Później bierze mnie koło 16-17 na drzemke. Dziś sobie pozwoliłam ale w tygodniu to średnio będę mogła.
Paulina jak tam? Shrek działa na poprawę humoru?
Ja do lekarza idę równo za tydzień. Zleci :)
 
reklama
Dziewczyny a co polecacie z netflixa ?
Ja z seriali to Stranger things, Dark, dom z papieru, Breaking Bad. Oglądałam tez inne ale te to moje ukochane :) a film to zdecydowanie Contratiempo. Jak nie oglądaliście to mega polecam.

Ale mi się lżej żyje jak powiedziałam mężowi. Dziś nawet dostałam śniadanie do łóżka. No chyba będę w ciąży co chwile ;)

My byliśmy wczoraj na całodniowym wypadzie w górach. Nie chodziliśmy Niewiadomo gdzie ale jednak się zmęczyłam.
U mnie dalej masakra ze spaniem. Już nawet wieczorem mi się nie chce, chodzę tek koło 23-24 i pobudka przed 5 i po spaniu. Później bierze mnie koło 16-17 na drzemke. Dziś sobie pozwoliłam ale w tygodniu to średnio będę mogła.
Paulina jak tam? Shrek działa na poprawę humoru?
Ja do lekarza idę równo za tydzień. Zleci :)
Ja seriale to srednio, netflixa mam od miesiaca w sumie bo wczesniej nie mialam tez czasu za bardzo ale czasem ogladam "The crown" i "working moms". Czesciej to moj 6 latek zajezdza na swoich bajkach.
 
ja ba netflix oglądałam Lucyfer, Orange is the New Black 😍, my Little pony wszystko, pokemony, pacman, i takie tam klimaty ;)
 
ja ba netflix oglądałam Lucyfer, Orange is the New Black [emoji7], my Little pony wszystko, pokemony, pacman, i takie tam klimaty ;)
Haha znam to :) u mnie sa na czasie wlasnie pacman, sonic i inne dzieciece wspanialosci. Orange is the new black ogladalam jakis czas temu kilka odcinkow ale kolejne sezony mnie nie wciagnely. Lucyfer wogole mi nie podszedl a tez mialam podejscie. Dawniej kochalam (ale to juz nie netflix) the walking dead (cudnie sie wpisuje w moje gusta [emoji23]) i american horror story (no tez moj gust).

Generalnie to pewnie cos ze mna jest nie tak ze tylko takie mocne filmy i seriale mnie kreca [emoji23] aaa jeszcze zauwazylam ze w tv czasami leci serial na bazie filmu "noc oczyszczenia" i po 1 odcinku bylam zainyeresowana ale nigdzie online nie moge znalezc.
 
no i Opowieść Podręcznej! nie wiem czy jest na netflixie czy na HBO go.
Serial który zjadł mnie w całości.
 
A oglądałyście "Czarne lustro"? Pierwsze 2-3 sezony są fajne. Trochę dramat, trochę thriller, trochę s-f. Fajne jest to, że każdy odcinek to odrębna historia więc nie trzeba zachowywać chronologii czy przejmować się jak któryś odcinek się pominie.
 
ja zasadniczo horrorów nie mogę oglądać bo mi natychmiast się wszystko śni. No słabe mam nerwy. Ciśnienie w czasie filmu jest dla mnie nie do zniesienia.
 
Nie widzialam tego czarnego lustra ale sprawdze chetnie.

Suri mnie ciezko przestraszyc na jakims filmie. A juz na pewno bardzo ciezko tak zebym bala sie pozniej. Choc nie powiem bylo kilka takich ze w nocy balam sie zejsc do kuchni ze sie odwroce i za plecami bedzie mi stac dana postac [emoji23]
 
reklama
Do góry