reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U mnie praca domowa własna firma ehh
Z jednej strony spoko ale z drugiej mój M czasami takie rzeczy wymyśli do robienia że wolałabym iść do pracy na 8h :-) :)
Jejjuss 4.12 Dopiero wizyta prywatna oszaleje z niecierpliwości czy wszystko ok bo oprócz bólów piersi to kompletnie nic się nie dzieje no wczoraj trochę podwozie powodowało czy któraś też tak ma
Dziekuje Wam bardzo. We wtorek lecę do lekarza dam znać jak poszło
 
reklama
Gratulacje i witam wszystkie nowe mamy :) w koncu moze zrobi sie troszke wiekszy ruch do rozmow [emoji846][emoji846]

Ja mieszkam w UK. Prywatnie na wizytye bede chciala isc w pierwszym tygodniu grudnia, jesli dotrzymam. Ogolnie mam 7 poronien za soba wiec wiecie... u mnie nastawienie jest takie z dystansem. Zobaczymy czy cokolwiek sie rozwinie do tego 7 skonczonego tygodnia.
A miałaś już robioną diagnostykę w UK dlaczego tyle poronień? Bo powinni się już tym zainteresować. I oczywiście trzymamy kciuki żeby tym razem się udało.
 
No właśnie nie chce zapraszać ale jak b2de mieć tak ciążę jak pierwsza to mmmm bosko prób wstrętu mięsa i kawy to nic mi nie bylo :-))
 
A miałaś już robioną diagnostykę w UK dlaczego tyle poronień? Bo powinni się już tym zainteresować. I oczywiście trzymamy kciuki żeby tym razem się udało.
Mialam i wedlug ich wynikow nic nie wyszlo. Wiekszosc badan robilam tez w Polsce prywatnie, latalam do dr. Debskiego do Warszawy. Ale rowniez nic wiekszego nie wyszlo. Tarczyca, cukier, hormony, kariotyp, wszystko wyszlo w normie. Idealnie wrecz.
 
Cześć, pozwalam sobie do Was dołączyć.. ostatnia miesiączka 05.10 test 3 dni temu pokazał dwie kreski, beta zrobiona 2 razy, przyrost prawidłowy także wszystko na to wskazuje, że w lipcu ponownie zostanę mamą! Mam 23 lata i synka z grudnia 2018 :)
Heeeej

Ja tez ostatnia miesiączka 5.10
We wtorek lecę do lekarza
:)
Dużo zdrówka
 
Heeeej

Ja tez ostatnia miesiączka 5.10
We wtorek lecę do lekarza
:)
Dużo zdrówka
Dziękuje i wzajemnie, ja we wtorek będę się dopiero rejestrować, ale myślę, że wizytę umówię dopiero za jakieś 2 tygodnie bo wynik bety wskazuje na to, że owulacja musiała być trochę opóźniona!

Daj znać jak na wizycie,
powodzenia! :)
 
Dziękuje i wzajemnie, ja we wtorek będę się dopiero rejestrować, ale myślę, że wizytę umówię dopiero za jakieś 2 tygodnie bo wynik bety wskazuje na to, że owulacja musiała być trochę opóźniona!

Daj znać jak na wizycie,
powodzenia! :)

To ja już zgłupiałam 🤣 Ostatnią @ miałam 25.09 ... Cykle dość nieregularne, min. 35 max. 42 dni ... Beta ze środy w załączeniu ... Co Wy bardziej doświadczone możecie o tym powiedzieć ? To moja pierwsza ciąża, która trwa i zaczynam głupieć 🤣 Screenshot_20191106_183606.jpgScreenshot_20191106_183606.jpg
 
reklama
Do góry