reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Cześć ! Żałuje ze znalazłam to forum tak późno ...od kilku dni czytam ale udało mi się przerobić około 400 stron 😉✌️ Nazywam się Ania...jestem już mama 12 Zuzi i 6 Franka to moja 4 ciąża ( jestem mama Aniołka 19tc) ...mam 38 lat i ta ciaza była totalnym zaskoczeniem dla nas ...minęło kilka tygodni zanim oswoiłam się z ta myślą ...teraz jestem bardzo szczęśliwa i już nie mogę doczekać się spotkania z moim synkiem. Termin mam na 16 lipca. Wyprawka prawie skompletowana ...brakuje mi tylko wozka ...Tz. Mam wybrany model ( xlander xrun) ale musimy zamówić ...zastanawiam się czy uda mi się urodzić naturalnie bo mały był ułożony miednicowo i za dwa dni dowiem się czy zmienił pozycje ...martwię się również samotnym porodem , choć staram się nastawić pozytywnie ...pozdrawiam was dziewczyny
 
Cześć ! Żałuje ze znalazłam to forum tak późno ...od kilku dni czytam ale udało mi się przerobić około 400 stron 😉✌️ Nazywam się Ania...jestem już mama 12 Zuzi i 6 Franka to moja 4 ciąża ( jestem mama Aniołka 19tc) ...mam 38 lat i ta ciaza była totalnym zaskoczeniem dla nas ...minęło kilka tygodni zanim oswoiłam się z ta myślą ...teraz jestem bardzo szczęśliwa i już nie mogę doczekać się spotkania z moim synkiem. Termin mam na 16 lipca. Wyprawka prawie skompletowana ...brakuje mi tylko wozka ...Tz. Mam wybrany model ( xlander xrun) ale musimy zamówić ...zastanawiam się czy uda mi się urodzić naturalnie bo mały był ułożony miednicowo i za dwa dni dowiem się czy zmienił pozycje ...martwię się również samotnym porodem , choć staram się nastawić pozytywnie ...pozdrawiam was dziewczyny
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi.
Macie rację, nie ma w tym przypadku czegoś takiego jak nie wypada. Odmowie wzięcia w tym ślubie udziału, szczególnie, że jak najbardziej mam powód aby nie iść. Mądrzy ludzie zrozumieją doskonale moja decyzję, a reszta nie będę się przejmować.
Dzięki wielkie!
 
Łóżeczko z woodies które chciałam zamówić jest niedostępne. Planowana dostawę maja na 19.06 chyba mam pecha. Ale być może zaczekam. A gdzie kupujecie materace ? Zastanawiam się czy te z woodies są dobre i który warto kupić :/
 
IMG_20200513_100224.jpg
IMG_20200511_131946.jpg

Dziewczyny coś na wesoło :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć ! Żałuje ze znalazłam to forum tak późno ...od kilku dni czytam ale udało mi się przerobić około 400 stron 😉✌ Nazywam się Ania...jestem już mama 12 Zuzi i 6 Franka to moja 4 ciąża ( jestem mama Aniołka 19tc) ...mam 38 lat i ta ciaza była totalnym zaskoczeniem dla nas ...minęło kilka tygodni zanim oswoiłam się z ta myślą ...teraz jestem bardzo szczęśliwa i już nie mogę doczekać się spotkania z moim synkiem. Termin mam na 16 lipca. Wyprawka prawie skompletowana ...brakuje mi tylko wozka ...Tz. Mam wybrany model ( xlander xrun) ale musimy zamówić ...zastanawiam się czy uda mi się urodzić naturalnie bo mały był ułożony miednicowo i za dwa dni dowiem się czy zmienił pozycje ...martwię się również samotnym porodem , choć staram się nastawić pozytywnie ...pozdrawiam was dziewczyny
Witaj 😊 mam ten sam problem. Mały ułożony pośladkowo nadal na ostatniej wizycie 32+4. Jeszcze niby może się przekręcić ale mój lekarz to nastawia się na cesarkę...
 
Do góry