reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dzień dobry,
czy Wam też zajmuje tyle czasu od wstania do wyjścia do pracy? Ostatnio trwa to 1,5 h. Jak zjem śniadanie, myślę, ze jestem gotowa -> pionizuję się i od razu alert od żołądka.... :(
I jak tu wcześniej dotrzeć do pracy. No ale cóż, mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie lepiej:)

Uwielbiam design i jakoś la millou. Pewnie też coś od nich kupię, ale na czymś innym będę musiała przyoszczędzić :D
 
reklama
Dla mnie koszyk mega ważny, w życiu w torbę tyle bym nie spakowała, co w koszyk ładuje. Też słabo mega ciężka torbę na ramię wozić, bo i wózek można przeważyć i na mechanizmy ramy źle to wpływa.

Torbę miałam fajna Lassing, jej plusem było to, że nie wygląda jak typowa dziecięca.

A to ja jakoś zawsze mało rzeczy przy sonie .

No la millou wymiata. Uwielbiam ich. Teraz planuje wszystkimi nich kuoic. Ostatnio kupiłam ochraniacz velvet i kołderkę z podusia tez velvet
 
Dziewczyny zaskakujecie mnie tymi przygotowaniami już teraz 😀 zwykle jestem organizatorem i wszystko z wyprzedzeniem lubię mieć, ale w tej kwestii to jakoś boję się zacząć 🙈 w zeszłym tygodniu dopiero kupiłam olejek na rozstępy i po tym jak wczoraj ledwo dopielam się w spodnie (chociaż brzucha za bardzo nie widac), to zaczęłam się rozglądać za jakimiś ciazowymi dzinsami😂 o wyprawce pewnie zacznę myśleć w marcu, jak to całe zostanie mama stanie się bardziej realne niż poranne mdłości.

Zapisze co polecacie i będę przygotowana na marzec chociaż bo póki co to tylko wizualnie moge ocenic 😀
 
Dziewczyny zaskakujecie mnie tymi przygotowaniami już teraz 😀 zwykle jestem organizatorem i wszystko z wyprzedzeniem lubię mieć, ale w tej kwestii to jakoś boję się zacząć 🙈 w zeszłym tygodniu dopiero kupiłam olejek na rozstępy i po tym jak wczoraj ledwo dopielam się w spodnie (chociaż brzucha za bardzo nie widac), to zaczęłam się rozglądać za jakimiś ciazowymi dzinsami😂 o wyprawce pewnie zacznę myśleć w marcu, jak to całe zostanie mama stanie się bardziej realne niż poranne mdłości.

Zapisze co polecacie i będę przygotowana na marzec chociaż bo póki co to tylko wizualnie moge ocenic 😀
Mam tak samo :( brzuch ledwo co widać a nie dopinam się w spodnie, spódniczki mnie cisną , sukienki w talii tez mnie cisną.
Najchętniej chodzilabym w luźnym swetrze albo luźnej sukienke ale ile można
 
Mam tak samo :( brzuch ledwo co widać a nie dopinam się w spodnie, spódniczki mnie cisną , sukienki w talii tez mnie cisną.
Najchętniej chodzilabym w luźnym swetrze albo luźnej sukienke ale ile można
Ja już od dwóch tygodni chodzę w ciuchach ciążowych. Wzdęcia swoje robią a brzuszek trochę rośnie tzn nie widać go za bardzo ale wciągnąć go tez już nie umiem :) wygoda przede wszystkim
 
@Korbisia mi też jeszcze nie w głowie zakupy. Pewnie zacznie się gorączka jak już będzie znana płeć. Jeśli chłopiec to trochę rzeczy po dzieciach mam. Ale jeśli dziewczynka to już zapowiedziała mężowi, że chyba poszaleję z zakupami [emoji7]

Ja też pappa nie robię jeśli w usg jie będzie nic niepokojącego.

Co do używanych rzeczy to z ubrań korzystaliśmy i do dziś wymienimy się z przyjaciółkami. Nad wózkiem muszę pomyśleć. Póki co podoba mi się biały Mima. Ale jeszcze go nie wyprobowalam w sklepie ;) Wcześniej dla 2 chłopców miałam polski Jedo i b byłam zadowolona.

Girls czy zamknięty już działa? [emoji848][emoji848][emoji848]
 
@Korbisia mi też jeszcze nie w głowie zakupy. Pewnie zacznie się gorączka jak już będzie znana płeć. Jeśli chłopiec to trochę rzeczy po dzieciach mam. Ale jeśli dziewczynka to już zapowiedziała mężowi, że chyba poszaleję z zakupami [emoji7]

Ja też pappa nie robię jeśli w usg jie będzie nic niepokojącego.

Girls czy zamknięty już działa? [emoji848][emoji848][emoji848]

Tak kochana już działa
 
reklama
Do góry