reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Jestem pozytywnie zaskoczona, że tak polecacie używane![emoji846]
Bałam się, żeby nie były to produkty "gorszej jakości", wiadomo, iż dla dziecka chce się jak najlepiej. Wciąż miałam wizję wózka rozpadającego się na dwie części z dzieckiem w środku [emoji23]

Wiesz są na pewno osoby , które tylko nowe :) jak kogoś stać to super :) ale używane wcale nie znaczy ze ktoś jest gorszy, biedny a już wogole ze jest gorszym rodzicem ;) nie dajmy się tez zwariować.

Ja kupuje ubranka używane od znajomych czy w lumpeksie( mimo tego ze jakbym się uparła to kupiłabym nowe) ale wole zaoszczędzić np na ubrankach a kuoic sobie kocyk nowy taki jak mi się podoba nie patrząc na cenę ;)
 
Wiesz są na pewno osoby , które tylko nowe :) jak kogoś stać to super :) ale używane wcale nie znaczy ze ktoś jest gorszy, biedny a już wogole ze jest gorszym rodzicem ;) nie dajmy się tez zwariować.

Ja kupuje ubranka używane od znajomych czy w lumpeksie( mimo tego ze jakbym się uparła to kupiłabym nowe) ale wole zaoszczędzić np na ubrankach a kuoic sobie kocyk nowy taki jak mi się podoba nie patrząc na cenę ;)
U nas tak samo. Przy pierwszym miałam ubranka wózek przewijak i kilka zabawek od bratowej i koleżanki. Ubranka jak nowe niektórych nawet nie zdążył założyć. Żadna mama tez nie sprzeda/ nie odda brudnych zniszczonych rzeczy. Duzo dostaliśmy w prezentach kilka sama kupiłam bo wpadły w oko. Gondola nawet po moim wyglada jak nowa owinięta folia czeka na następnego bobasa. Dla kupujących nowy wózek dorzucę jeszcze radę aby zwrócić uwagę na pojemność toreb czy tych pojemników na dole. Na spacer zabiera się dużo rzeczy a jak zakupy wpadną.. :)
Kupować I tak trzeba dużo od środków higienicznych które idą jak woda po właśnie kocyki śpiworki śliniaki ręczniki. A tez wolałam kupić śpiworek z lepszego oddychającego materiału czy coś fajnego do pokoiku.
dobrej nocy :)
 
U nas tak samo. Przy pierwszym miałam ubranka wózek przewijak i kilka zabawek od bratowej i koleżanki. Ubranka jak nowe niektórych nawet nie zdążył założyć. Żadna mama tez nie sprzeda/ nie odda brudnych zniszczonych rzeczy. Duzo dostaliśmy w prezentach kilka sama kupiłam bo wpadły w oko. Gondola nawet po moim wyglada jak nowa owinięta folia czeka na następnego bobasa. Dla kupujących nowy wózek dorzucę jeszcze radę aby zwrócić uwagę na pojemność toreb czy tych pojemników na dole. Na spacer zabiera się dużo rzeczy a jak zakupy wpadną.. :)
Kupować I tak trzeba dużo od środków higienicznych które idą jak woda po właśnie kocyki śpiworki śliniaki ręczniki. A tez wolałam kupić śpiworek z lepszego oddychającego materiału czy coś fajnego do pokoiku.
dobrej nocy :)

A to ja np na koszyk na dole nie patrzę bo mam zamiar kupić torbę :)
 
Jeeeeezu piękne to ? H&m???
Czemu nie ch weź pappy?
Tak, ciuszki są z H&M :)
Nie chciałam robić pappy jeżeli usg wyjdzie dobrze, bo mojej przyjaciółce bardzo z tym namieszali, wyszły jej bardzo złe wyniki, strasznie się nadenerwowała, cały czas płakała, miała nawet wizytę u psychologa, zrobiła testy inwazyjne i okazało się że wszystko jest ok, a test pappa to tylko statystyka i może wyjść różnie...Poza tym przypadkiem naczytałam się wiele innych takich historii.
 
A to ja np na koszyk na dole nie patrzę bo mam zamiar kupić torbę :)
Mam to i to po roku torbe musiałam wymienić bo popękała od nadmiaru rzeczy. Ale ja jestem bez auta mamy jedno mąż nim jeździ i jak się gdzieś z młodym wybierałam to trochę musiałam zabrać. Na dole zawsze trzymałam ochraniacz na deszcz dodatkowy kocyk i to już trochę zajmowało.
jeszcze przypomniało mi się ze parasolka w zestawie to super sprawa ja nie miałam dokupiłam na Allegro
Ciuszki z lidla tez potwierdzam ze fajne biobawelna i oni maja ta bardzo praktyczna rozmiarówkę łamana 50/56 62/68 itd
 
Mam to i to po roku torbe musiałam wymienić bo popękała od nadmiaru rzeczy. Ale ja jestem bez auta mamy jedno mąż nim jeździ i jak się gdzieś z młodym wybierałam to trochę musiałam zabrać. Na dole zawsze trzymałam ochraniacz na deszcz dodatkowy kocyk i to już trochę zajmowało.
jeszcze przypomniało mi się ze parasolka w zestawie to super sprawa ja nie miałam dokupiłam na Allegro
Ciuszki z lidla tez potwierdzam ze fajne biobawelna i oni maja ta bardzo praktyczna rozmiarówkę łamana 50/56 62/68 itd

A jaka miałaś torbę ?
Ja planuje La millou
 
A jaka miałaś torbę ?
Ja planuje La millou
Miałam taka w zestawie z wózkiem później właśnie kupiłam la millou. Wcześniej nawet nie kojarzyłam marki ale na chrzest synek dostał kocyk i poduszkę świnkę z która nie rozstaje się do dzisiaj adaptacja w żłobku musiała być ze świnka nie zaśnie bez niej a ja pokochałam jakość :) to co przeszła ta świnka hehe
 
reklama
A to ja np na koszyk na dole nie patrzę bo mam zamiar kupić torbę :)

Dla mnie koszyk mega ważny, w życiu w torbę tyle bym nie spakowała, co w koszyk ładuje. Też słabo mega ciężka torbę na ramię wozić, bo i wózek można przeważyć i na mechanizmy ramy źle to wpływa.

Torbę miałam fajna Lassing, jej plusem było to, że nie wygląda jak typowa dziecięca.
 
Do góry