reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny a ja znowu mam dola bo te przeziębienie co niby mialam to bostonka :( wyskoczyły mi plamy krosty na dłoniach stopach... Syn byl chory i diagnoza zapalenie gardła a mial w gardle takie kropki... Jakby zdiagnozowali u Niego bostonke to bym sie tak do Niego nie zbliżała :( a teraz juz po wszystkiemu. Boje sie :( dzis bardzo mnie te krosty bolaly i swedzialy na stopach... Wzielam paracetamol od syna w syropie 15 ml to tak jak pol tabletki. Mam tylko nadzieje ze nic to nie wpłynie na dziecko, poczytalam troche i jestem dobrej mysli. Jutro przejde do mojej lekarki internisty ale nie wiem czy ona cos poradzi.
Tak jak pisza dziewczyny nie mialas mozliwosci sie uchronic przed wirusem. Paracetamol jak najbardziej mozesz wrazie goraczki. Trzymam kciuki zeby szybko minęło chorubsko.
 
reklama
Wczoraj miałam wizytę, siedziałam godzinę (pół sama i pół z mężem) 😮 USG już przez brzuch, mąż pierwszy raz widział dziecko na żywo i banan nie schodził mu z ust 😊 Wszystko już ładnie widać, maleństwo ma 4,3 cm, ssało rączkę i strasznie kopało, musieliśmy czekać aż się uspokoi żeby wszystko pooglądać. W pewnym momencie położyłam sobie rękę za głową, a maluch w tym samym momencie zrobił dokładnie to samo 😂Jestem teraz 11+2, lekarz powiedział, że za wcześnie na prenatalne, ale już mi powiedział, że jest kość nosowa widoczna i maluszek wygląda na zdrowego. 30-go robimy prenatalne, wtedy będzie już więcej widać.

Tak, mam numer do swojego lekarza już od wielu lat, zdarzało się, że dzwoniłam późnym wieczorem, zawsze mnie uspokoił i przyjął następnego dnia. Często też odbiera telefony w trakcie wizyty, podobno nawet jeździ do porodów swoich pacjentek żeby je wesprzeć ;)

Powodzenia na wizytach dziewczyny! ❤
 
reklama
Do góry