reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

to u mnie było nas 4 na sali, z czego tylko ja po cc. i dziewczyny mi się zajmowały córka bo ja nie miałam siły ruszyć się z tego najbardziej hujiwego materaca że wszystkich hujowych materacow. Był zakaz odzwidzi na oddziale poporodowym a jak ktoś miał przyjść to się głośno mówiło Ogarnijcie się bo mój mąż przyjdzie. Posiedziałem pół godz. i poszedł. bo przychodzili lekarze, studenci, nie było miejsca to raz a dwa że każdy wchodził i mówił że kobiety po porodzie maja się wietrzyc, wietrzyc rany a nie okutane pod kocem bo goście i obcy ludzie. I położne i bardzo pilnowały żeby nikt tam długo nie przesiadywal.
Za to masakra była taka że był maj, już było ok 25 stopni na dworze a w sali było że 30.i nie można było otworzyć bo przeciągi.
Ooo to też pamiętam, bo też rodziłam w maju. Gorąco jak w piekle a w salach jeszcze kaloryfery były włączone! I zakaz otwierania okien bo przeciąg. Myślałam że się tam ugotuje. I się wsciekalam, że urodziłam zaraz po północy [emoji23] bo jakbym zdążyła przed północą to bym dzień wcześniej do domu poszła [emoji23]
 
reklama
A propos porodu i szpitala ... Jak z listą wyprawkową na oddział ? Ma któraś z Was taką sprawdzoną ? Na necie jest tego mnóstwo i każda ma milion pozycji [emoji23] Jak zobaczyłam np. pojemnik na smoczek to aż zgłupiałam.

Mam mnóstwo (musząc leżeć) czasu więc chcę rozplanować zakupy tak, by nie obciążać domowego budżetu za mocno ...
 
A propos porodu i szpitala ... Jak z listą wyprawkową na oddział ? Ma któraś z Was taką sprawdzoną ? Na necie jest tego mnóstwo i każda ma milion pozycji [emoji23] Jak zobaczyłam np. pojemnik na smoczek to aż zgłupiałam.

Mam mnóstwo (musząc leżeć) czasu więc chcę rozplanować zakupy tak, by nie obciążać domowego budżetu za mocno ...
Mam podobnie [emoji16] zatem rowniez chetnie sie dowiem [emoji846]
 
A propos porodu i szpitala ... Jak z listą wyprawkową na oddział ? Ma któraś z Was taką sprawdzoną ? Na necie jest tego mnóstwo i każda ma milion pozycji [emoji23] Jak zobaczyłam np. pojemnik na smoczek to aż zgłupiałam.

Mam mnóstwo (musząc leżeć) czasu więc chcę rozplanować zakupy tak, by nie obciążać domowego budżetu za mocno ...
Popatrz na stronie szpitala w którym zamierzasz rodzic, tam najczęściej jest wszystko wyszczególnione co powinnaś mieć dla siebie a co dla dziecka.
 
Boże to ja jakaś inna jestem 😂😂😂😂 bo ja wręcz chce żeby na tej jedynce samej leżeć żeby nikt mi dupy nie zawracał. Nie gadał do mnie i tylka nie zawracal. I żeby mąż przyszedł i mógł siedzieć ile będzie chciał i dzieci moje i rodzice .
Co do odwiedzin rodzinnych to ja przez miesiąc nie chce nikogo widzieć u nas w domu :) trudno niech się kto chce obraza.

Ja gdzieś miałam taka listę zaraz Wam podeśle jak znajdę
 
A propos porodu i szpitala ... Jak z listą wyprawkową na oddział ? Ma któraś z Was taką sprawdzoną ? Na necie jest tego mnóstwo i każda ma milion pozycji [emoji23] Jak zobaczyłam np. pojemnik na smoczek to aż zgłupiałam.

Mam mnóstwo (musząc leżeć) czasu więc chcę rozplanować zakupy tak, by nie obciążać domowego budżetu za mocno ...
Wszystko zależy od szpitala. U nas dla Maluszka potrzebne są jedynie ubrania na wyjście
 
reklama
Do góry