reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny własnie wróciłam od gina... Pęcherzyk ma już ok. 7 mm i widać cialko żółte. Ale ponieważ pojawiło się plamienie gin kazał czekać na poronienie... W czwartek za tydzień znów na usg... Ja oszaleje, mam już dość tego czekania i niepewności [emoji17]
Kazał kontynuować branie leków? Będzie dobrze, jeszcze nic nie jest stracone. Czasem zdarzają się krwawienia. Dużo powinnaś leżeć. Stres jest najgorszym co możesz dla Maluszka zrobić. Wiem co czujesz ☹ współczuję, ale trzeba być dobrej myśli
 
reklama
Jestem obstawiona lekami duphastonem i luteina dodatkowo witaminy, stwierdził że nic więcej nie można zrobic w tej sytuacji. Powiedział też że ostatni przyrost bety jest za mały do tego to krwawienie więc trzeba się spowiedzac najgorszego i czekać na samoistne poronienie...
Jak kazał czekać? [emoji20] Ja nie rozumiem tego .
Dokładnie jak czekać ?? Tylko dlatego ze jest krwawienie ??? Może da się maluszka uratować
 
Kazał kontynuować branie leków? Będzie dobrze, jeszcze nic nie jest stracone. Czasem zdarzają się krwawienia. Dużo powinnaś leżeć. Stres jest najgorszym co możesz dla Maluszka zrobić. Wiem co czujesz ☹ współczuję, ale trzeba być dobrej myśli
Dziwne ze kazał czekac tydzień moim zdaniem powinnas sie położyć do szpitala, rano Oznaczyli by Ci bete I sprawdzali wzrost it'd.
 
Tak leki mam brać cały czas. Gdyby beta była dobra a pojawiło się krwawienie nie martilabym się aż tak, ale w tej sytuacji chyba już straciłam nadzieję.
Kazał kontynuować branie leków? Będzie dobrze, jeszcze nic nie jest stracone. Czasem zdarzają się krwawienia. Dużo powinnaś leżeć. Stres jest najgorszym co możesz dla Maluszka zrobić. Wiem co czujesz [emoji852] współczuję, ale trzeba być dobrej myśli
 
Może jestem nerwowa, ale wkurza mnie podejście niektórych gin, do tego wszystkiego co nam się przytrafia.
" Nie mogę nic zrobić, prosze sie nie smucic, jest pani młoda, naturalna sprawa, proszę poczekać tydzień", ( w moim pierwszym przypadku juz z informacją że nie wyszło musialam czekać 5 dni na zabieg, bo byly święta i weekend)
Ja nie wiem zero zainteresowania stanem psychicznym.
 
reklama
Dziewczyny własnie wróciłam od gina... Pęcherzyk ma już ok. 7 mm i widać cialko żółte. Ale ponieważ pojawiło się plamienie gin kazał czekać na poronienie... W czwartek za tydzień znów na usg... Ja oszaleje, mam już dość tego czekania i niepewności [emoji17]
Strasznie mi przykro trzymaj się to jest bardzo stresujacy okres ale nadzieja umiera ostatnia pamietaj dopóki beta nie spadnie jest szansa
 
Do góry