reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
A laktatorem sciagne 30ml
Ja też porownywalam ilość odciągniętego do tego co je. Dostałam opierdol lekko mówiąc 😉 podobno absolutnie nie można tego porównywać. Siły ssania DZIECKA do laktatora. Wiec nie martw się moja droga. A jeśli chodzi o częstotliwośc jedzenia tylko cyca to mój Klusek co 1,5 h najczęściej 😁
 
Ja też porownywalam ilość odciągniętego do tego co je. Dostałam opierdol lekko mówiąc 😉 podobno absolutnie nie można tego porównywać. Siły ssania DZIECKA do laktatora. Wiec nie martw się moja droga. A jeśli chodzi o częstotliwośc jedzenia tylko cyca to mój Klusek co 1,5 h najczęściej 😁
A dzisiaj odrzucił mm je tylko cyca i jest nieodkladalny wiec nasze 1,5 h zamieniło się w non stop ☺
 
Dziewczyny, ja laktatora na razie nie mam i karmię tylko piersią, też się martwiłam ile gramów mleka jest i czy dziecko się najadą 🙈 okazało się, że chyba nawet się objada, bo waga bardzo ładnie idzie do góry. To jeden z najważniejszych parametrów, na który patrzą lekarze i położne.

Moja położna też mówiła, że w ogóle nie trzeba nic mierzyć i że dziecko za raz może zjeść 40 ml, a za drugim razem 120. W każdym razie maleństwo dobierze swoją normę dobową.
 
A u nas od kilku dni i dni i noce przekrzyczane to juz nie płacz a krzyk. Pierwszy tydz byl super anioł. Jadł spał trzaskał w pieluche . Budził się na cyca oznajmiajac to lekkim niezadowoleniem i tyle a teraz bozesz maż wyprowadził sie do pokoju obok.... daje biogaje i delicol jak zaleciła położna i nic... ide z nim dziś do lekarza...... juz nie wiem co mu jest..... napina sie i preży przy tym wyje jak kojot nie do uspokojenia..... juz nie wiemy czy to kolki... kupki robi często i normalne....
 
Ja miałam cc wczoraj o 14 i nadal jej nie nakarmiłam, dziś przyniosła mi ja Polozna ale wgl nie chciała ssać 😭 Dostała żółtaczki w pierwszej dobie jestem wykończona !!
Będzie dobrze, Klaudia! Sporo dziewczyn po cc po jakimś czasie zazwyczaj w domu sporo próbuje z dzidzi i zaczyna ssać ładnie i laktacja się rozkręca ❤️
 
reklama
Natalia biedni jesteście 😔 mama zmęczona i dzidzi tez bo nie wiadomo co to 🙁
Mam nadzieje, ze lekarz coś jeszcze podpowie. U nas tez jest płacz i prężenie przy baczkach i kupce, a jeżeli kolka to może spróbuj puścić szum, dzieci lubią się uspokoić przy nim- nawet jak nie zaśnie to będzie spokojniejszy 😊 spróbuj z nagraniem z YouTube albo suszarka
 
Do góry