reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
@AjahiS A czujesz wogole że cos sie zbliza czy spokoj narazie ?
Spokój tylko wiesz przy pierwszym porodzie też tak było. Spokój i cisza bez skurczy przepowiadajacych a tu bach jedna noc 3 okropnie bolesne skurcze i odeszły wody (11 dni przed ptp). A teraz naprawdę chciałabym jeszcze przynajmniej tydzień żeby się nie zaczęło:-). Codziennie wieczorem jak kładę się spać to tak trochę w nerwach 8-) A u Ciebie? Czujesz coś?
 
U mnie pierwszy poród też bez żadnych wcześniejszych oznak 3 dni po terminie odeszły wody i poszło a teraz po czwartkowej wizycie mała niby nisko ułożona i ginka pytała czy coś czuje że się zbliża a ja niby jakis jeden góra dwa skurcze na dzień się trafią i tyle 25.07 mam wizytę i ustalić termin cc no chyba że tak jak mówisz zacznie się szybciej
 
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które są przed, żeby poród był lekki, a maluszki zdrowe. :) [emoji173]️

Ja choć dzisiaj się nie wyspałam to mogę góry przenosić. [emoji1377][emoji16] Czuję się dobrze, mam czas zająć się sobą (prysznic, wklepać wszystkie kremy itd.) malutki jest przekochany i jak nic się nie zmieni to jutro wychodzimy do domku. :)
 
Cześć dziewczyny! Chciałabym się przywitać :) Towarzyszę Wam od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się zarejestrowałam.

Na wstępie serdecznie gratuluję wszystkim mamusiom, które tulą już swoje maleństwa! :D

U mnie dziś 38+0, termin OM mam na 30/07 i planowane CC na 25/07. Ciąża od początku była zagrożona (rozległy krwiak podkosmówkowy), na szczęście w drugim trymestrze ryzyko minęło i wróciłam do pracy. A teraz to już odliczam dni, mam ogromną nadzieję, że dotrwam do terminu CC, ale wiecie... różnie może być ;)
 
Cześć dziewczyny! Chciałabym się przywitać :) Towarzyszę Wam od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się zarejestrowałam.

Na wstępie serdecznie gratuluję wszystkim mamusiom, które tulą już swoje maleństwa! :D

U mnie dziś 38+0, termin OM mam na 30/07 i planowane CC na 25/07. Ciąża od początku była zagrożona (rozległy krwiak podkosmówkowy), na szczęście w drugim trymestrze ryzyko minęło i wróciłam do pracy. A teraz to już odliczam dni, mam ogromną nadzieję, że dotrwam do terminu CC, ale wiecie... różnie może być ;)
Witaj! Ja mam termin na 31.07 i planowane cięcie 30.07 :-) ale tak samo jak u Ciebie- różnie może być z tym terminem :-)
 
reklama
Ze mnie coś około 1,5h coś nagle wypłynęło. Wygląda mi to na wody(o tyle to dziwne, że są lekko podbarwione krwią), ale sączące się (początkowy chlust był mocniejszy, teraz podpaska na noc daje bez problemu radę). Ew. może to też być czop.Kompletnie nic nie boli. Aaaaa....i przez ten czas byłam już w toalecie na 2 (ale biegunka to nie jest). No, zobaczymy, czy coś się rozwinie. W razie czego jutro mam wizytę u lekarza, więc i tak się podpytam :)
 
Do góry