reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

też prawda :) zwłaszcza, że mam wrażenie, iż właśnie ten późniejszy okres będzie bardziej intensywny :D

Misty29 - oooo....racja... problemy ze snem. Zupełnie mi z głowy to wyleciało (tak się do nich przyzwyczaiłam ). Na szczęście nie z bólu, tylko po prostu bywają takie noce, że mi się nie chce spać i już :D Aleee... żeby tylko takie problemy w czasie ciąży były :)
No dokładnie. Mam tak samo. Od dwóch dni jest poprawa bo piję podwójną melisę wieczorem. Polecam spróbować [emoji5]
 
reklama
No dokładnie. Mam tak samo. Od dwóch dni jest poprawa bo piję podwójną melisę wieczorem. Polecam spróbować [emoji5]
dzięki,na pewno skorzystam. Przy okazji wezmę się może za herbatkę z liści malin - ostatnio było tak gorąco, że nie miałam ochoty na żadne ciepłe napoje. Jeśli jednak będzie mi później łatwiej (zarówno ze spadniem, jak i z porodem), to trzeba się zmusić :) W ogóle fajnie, że wiesz już, kiedy Twój maluszek przyjdzie na świat. W sumie obydwie odliczamy do jednej daty, chociaż w moim przypadku staram się do niej nie przywiązywać :)
 
dzięki,na pewno skorzystam. Przy okazji wezmę się może za herbatkę z liści malin - ostatnio było tak gorąco, że nie miałam ochoty na żadne ciepłe napoje. Jeśli jednak będzie mi później łatwiej (zarówno ze spadniem, jak i z porodem), to trzeba się zmusić :) W ogóle fajnie, że wiesz już, kiedy Twój maluszek przyjdzie na świat. W sumie obydwie odliczamy do jednej daty, chociaż w moim przypadku staram się do niej nie przywiązywać :)
Szczerze to wolałabym nie wiedzieć. Jakoś tak wydaje mi się że z zaskoczenia mniej stresu jest. I liczę że jednak się rozkręci wcześniej ale na tą chwilę się nie zanosi. Może się tak zdarzy że jednego dnia urodzimy [emoji5]
 
To tutaj też się pochwalę :)
Hubert, 3130g 52cm urodzony dzisiaj o 14.00 10 punktów :)
20190704_162946.jpeg
 
Ja właśnie po lewatywie i porodówka. Trzymajcie kciuki co za ból

Trzymam kciuki [emoji173]️

...ten ból jest najgorszy, ale chyba lepiej raz to wytrzymać i cieszyć się już maleństwem. :)
U mnie z kolei skurcze pojawiają się i znikają... Krew ze śluzem cały czas, ale nic poza tym. Jestem już zmęczona tym psychicznie i fizycznie.

Dlatego @Miki123 głowa do góry i czekamy na Twój mały cud. [emoji175][emoji94]
 
reklama
Gratulacje [emoji7][emoji8] Taka kruszyna
Ty jak się czujesz? [emoji5]

Ps. Czyli zaczął się na dobre czas chłopaków. :)
Ja się czuję super, jakbym nie rodziła. Zeszło mi całe 1,5 godziny. Miałam lekki poród. Po dwóch godzinach wstałam pod prysznic, zjadłam kolację i poszłam na położniczy pchając "mydelniczkę" z dzieckiem :)
 
Do góry