reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
@Betty93

Coś co ciebie zainteresuje ! Piękny ten rose gold
IMG_3378.JPG
 
Szkoda ze nie mam gdzies Lidla w zasiegu, tam mozna cos fajnego upolować, trzeba tylko o 7.00 rano juz czekać;)No ja tez tak mysle, ze do fotelika to w rozku czy kocyku moze byc ciezko.Ewentualnie w pajacyku i okryć kocykiem.Chyba ze wlasnie taki sweterek uzyc:)

Teraz z Lidla można online zamawiać bez koczowania od rana ;)

Na wyjście planuje w opcji chłodniej w lipcu pajac + kocyk/pielucha, albo body z krótkim i spodenki jeśli upał.
 
@Betty93

Coś co ciebie zainteresuje ! Piękny ten rose gold Zobacz załącznik 979950

Cudo! [emoji7] Jestem mega zakochana w Cybexach... My mamy zamówiony Rebellious na ramie Rose Gold (i dobrze zrobiliśmy bo dzisiaj w sklepie usłyszałam, że teraz czas oczekiwania na tą ramę to 7 tygodni!).

Niestety jedyne co to musimy zrezygnować z wersji e Priam bo nie będzie jej na czas... Ewentualnie potem zmienimy samą ramę, a tą sprzedamy.

Powiedz mi proszę jaką torbę wybrałaś do wózka? [emoji4] Bo ja mam problem z doborem do Rebelliousa, a tej z kolekcji już nie produkują.
 
I my witamy sie ze szpitala. Jesteśmy tu od 15 zostajemy na obserwacji. Z małym wszystko ok ma ponad 2kg głowa w dole. Z badań ginekologicznych tez. Ale ktg pokazalo skurcze.
 
Melduję się po wizycie. :)

Malutki obrócił się główką w dół, waży 2600g, więc przybrał idealnie i w porównaniu do siostry będzie drobniutki. [emoji5]
Jedyne co mnie zaskoczyło to decyzja, żeby starać się rozwiązać ciąże szybciej ze względu na cukrzycę i lekarz chciałby, żebym urodziła w okolicach 17. Czerwca. [emoji33] Do mnie nie dochodzi, że to już jest ten czas... 3 tygodnie!
14 czerwca idę do szpitala na KTG i badanie (rozszerzenie szyjki?) przez mojego lekarza. Dzisiaj też już miałam takie mega bolesne badanie po którym zaczęłam plamić.
Wagowo celujemy w 3200, chyba, że urodzę w 40tc to wtedy 3700.

Tak więc chyba jednak pora wyprać w końcu te ciuszki i wybrać się do sklepu po wózek bo czas mi się kończy. [emoji23]

Btw. Jutro mieliśmy spontanicznie jechać do Gdyni, ale mamy już zakaz bo w każdej chwili może zacząć się akcja porodowa. [emoji85]
wow być może będziesz pierwsza z nas :) ciekawe jak się kolejka ułoży ale najważniejsze żeby wszystko było ok i by na śwecie pojawiły się same zdrowe dzieciaczki :) ja się już trochę nakręcam bo zaraz się zacznie 36 tydzień i czuję już nerwy :( bardzo chciałabym już być z powrotem w domu...
 
Cudo! [emoji7] Jestem mega zakochana w Cybexach... My mamy zamówiony Rebellious na ramie Rose Gold (i dobrze zrobiliśmy bo dzisiaj w sklepie usłyszałam, że teraz czas oczekiwania na tą ramę to 7 tygodni!).

Niestety jedyne co to musimy zrezygnować z wersji e Priam bo nie będzie jej na czas... Ewentualnie potem zmienimy samą ramę, a tą sprzedamy.

Powiedz mi proszę jaką torbę wybrałaś do wózka? [emoji4] Bo ja mam problem z doborem do Rebelliousa, a tej z kolekcji już nie produkują.

Mój rose gold miał być w 8tyg a przyszedł po 11 tygodniach bo fabryka nawet nie odpisywała już na emaile sklepu i wkońcu musieli tam zadzwonić.

Ohh torba do wózka to ostatnia rzecz na liście wyprawowej bo za bardzo mi się nie podobają standardowe torby dla mam [emoji30] mąż coś mi mówi ze jeśli chce to na urodziny mogę dostać Neverfull z Louis Vuitton [emoji83] ale i tak nie wiem czy będzie mi pasować [emoji849] torba pozostaje tematem tabu [emoji23]
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Wiem że ten temat był już poruszany, ale mogłybyście powiedzieć na jaki laktator ostatecznie się zdecydowałyście? Znajome polecają mi najbardziej dwa: Lovi Expert Elektryczny lub Medela Swing, oba podobnie wychodzą cenowo. Macie jakieś doświadczenie który lepiej kupić? :)

Miłego dnia!

Z wlasnego doswiadczenia polecam Medele Swing. Jak dla mnie jest super. Najbardziej potrzebowalam go na poczatku aby pobudzic laktacje.
Medele maja tez w szpitalach, a tam korzystaja z dobrych i sprawdzonych marek :)
 
Do góry