reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Właśnie skończyłam przeglądać ciuszki które już mam kupione + od szwagierki i nie zdawałam sobie sprawy ile tego uzbierałam [emoji85][emoji85] a jeszcze u mamy mam cała pakę ubrań [emoji23][emoji23] nie wiem czy się do porodu wyrobie z praniem i prasowaniem [emoji23][emoji23]
A po drodze jeszcze babyshower mnie czeka i chyba będę musiała zabronić kupowania ubranek [emoji23][emoji23][emoji23]
Przedział od 0-6 msc [emoji15][emoji15]

IMG_0725.JPG
IMG_0726.JPG
IMG_0727.JPG
 
reklama
Właśnie skończyłam przeglądać ciuszki które już mam kupione + od szwagierki i nie zdawałam sobie sprawy ile tego uzbierałam [emoji85][emoji85] a jeszcze u mamy mam cała pakę ubrań [emoji23][emoji23] nie wiem czy się do porodu wyrobie z praniem i prasowaniem [emoji23][emoji23]
A po drodze jeszcze babyshower mnie czeka i chyba będę musiała zabronić kupowania ubranek [emoji23][emoji23][emoji23]
Przedział od 0-6 msc [emoji15][emoji15]

Zobacz załącznik 963529Zobacz załącznik 963530Zobacz załącznik 963531
No pieknie :)
Ja też mam juz tyle ze polowy pewnie nie użyjemy [emoji14]
 
Oprócz tego że prawie zemdlałam,to było już lepiej, tylko rano się brzuch spinał i trochę wieczorem.
Misty imo nie warto. Na tych u nas straszne głupoty mówili- nie dotarłam,ale koleżanka była i homeopatę miała ochotę rabnac w łeb [emoji23]
Jessica jak na 0-6 to wcale nie masz tego tak dużo;) lepiej sprawdź ile masz dla maluszka, bo to najważniejsze, resztę da się dokupić
 
No to fajnie. We dwie zawsze raźniej. Można pogadać to leci. Jak się czujesz? Kciuki za wyniki.
Dobrze już nawet głodna nie jestem trochę na początku piekło gardło i duszno było ale czuję się teraz normalnie akurat zgadalysmy się że na tą samo szkole rodzenia będziemy chodzić
 
reklama
Do góry