reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej, jak tam dziewczyny po Glukozie??

Ja złapałam kolejna infekcje, antybiotyk na 10 dni i znowu kontrola. Osłabiona flora. Masakra, człowiek dba, dmucha i chucha grrr.

Ja mam termin na 31.07 także chyba to ja będę ostatnia :/ torbę spakuje na początku lipca, bynajmniej taki mam plan a zycie zweryfikuje jak to będzie. U nas na stronie szpitala także jest lista z rzeczami dla dziecka, matki a nawet osoby towarzyszącej :)
Ja mam taki sam termin jak Ty właśnie i nie jesteśmy jedyne
 
reklama
Piękne rzeczy @Betty93. Co to jest to takie niebieskie na dole? Ręcznie dziergane buciki ?
@Si.Kat trzymaj się dzielnie i odpoczywaj w domku tak aby na święta poczuć się choć trochę lepiej ! :*

No to faktycznie duży przykroj jest tych naszych Lipcoweczek, ciekawe ktora pierwsza urodzi ;))
 
Piękne rzeczy @Betty93. Co to jest to takie niebieskie na dole? Ręcznie dziergane buciki ?
@Si.Kat trzymaj się dzielnie i odpoczywaj w domku tak aby na święta poczuć się choć trochę lepiej ! :*

No to faktycznie duży przykroj jest tych naszych Lipcoweczek, ciekawe ktora pierwsza urodzi ;))
Tak, to mini buciki dziergane. :) te są akurat z firmy MayLily, ale takie same lub podobne będzie robić dla maluszka moja mama (teraz dzierga kocyk). :)
 
Ja na insta : myslniczek
Ja na insta dianusia1407 ;) pododawałam was !
Ja oficjalnie nie podam insta, ale zaraz Was znajdę :)
Na insta mtg2503 :)
Moje insta to pam_rolls

No nie nadrobię was, głupie forum nie pokazuje powiadomień
@Betty93 ja w 31tyg jestem a.maly w 28 miał 1222g. Jutro usg ciekawie ile przybrał

Termina mam na 25 czerwca ale wywoływać będą w 38 więc koło 10 czerwca powinien już byc

U nas trzeba mieć ciuszki i mam 4 zestawy, po dwa na 56 I na 62. Body krótki rękaw, pajac, czapka, skarpetki. Do tego kilka tetr, ręcznik, pieluszki i husteczki.
Trobe mam już spakowana dla małego bo nigdy nie wiadomo
 
Ostatnia edycja:
Mój mały w 27 tyg 925g, właśnie zaczęłam 29 i jestem ciekawa ile taki maluszek przybiera na tydzień ;) dziewczyny, wizualnie to który waszym zdaniem ładniejszy?
 

Załączniki

  • 825AB015-0BE2-4B3D-9DD4-6D869AA676AE.jpeg
    825AB015-0BE2-4B3D-9DD4-6D869AA676AE.jpeg
    56,9 KB · Wyświetleń: 96
  • E3F1595D-752A-42C3-8E83-30F39F539424.png
    E3F1595D-752A-42C3-8E83-30F39F539424.png
    54,2 KB · Wyświetleń: 87
Tak mama jak juz przyjedzie to duzo mi porobi.Nie przyjezdza za czesto 120 km ma, moj tata tez choruje teraz wiec mniej. Jest juz na emeryturze jednak, wiec jakby nie patrzec ma wiecej czasu.
Ten kosz fajna sprawa.Pamietam ze z kazdym prawie pampkiem musialam latac, a smietnik wtedy mialam daleko.Te " aromaty" mnie do tego zmuszaly pamietam.A teraz to wygoda z ta blokadka worka:)
DZIEWCZYNY ja używałam paklanek z carrefoura coś po 3,99 były teraz pewno droższe. to są zapachowe woreczki na pampersy neutralizują zapach, ale czy nam to pomoże w lipcu??? :p:p:p:p

a ja 29 tydzień i mam nadzieję, że cc bedzie w ostatnim tygodniu czerwca. Już jest ciężko się poruszać. Miałam ostatnio sen, że trafiłam do szpitala i zdecydowali się robić w nocy cc, a ja jedyne co myślę, kurcze a ja nic nie uprałam i nie poprasowałam :p po świętach biorę się do roboty :D
 
Ostatnia edycja:
DZIEWCZYNY ja używałam paklanek z carrefoura coś po 3,99 były teraz pewno droższe. to są zapachowe woreczki na pampersy neutralizują zapach, ale czy nam to pomoże w lipcu??? :p:p:p:p
U nas w lipcu upałów nie ma, mam kosz na pieluchy bo nie wyobrażam sobie latać z każdą na dwór a przy kotach nie wrzucę do zwykłego śmietnika który jest na dole i też bym w nocy musiała biegać
 
reklama
Mój mały w 27 tyg 925g, właśnie zaczęłam 29 i jestem ciekawa ile taki maluszek przybiera na tydzień ;) dziewczyny, wizualnie to który waszym zdaniem ładniejszy?
Hej daria98 moj malutki w 27tyg. ważyl 939 g wiec bardzo podobnie.Zawsze to jakos raźniej ze nie jest sie jakos mocno odchylonym od reszty.Z tym przybieraniem to od 28tyg. chyba powinno podkrecac sie tempo przybierania jego na wadze.:errr:Mi zdecydowanie bardziej podoba sie opcja nr 1, w tym drugim ta spacerowka jakas dla mnie zbyt plytka i mala.
 
Do góry