reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny jak siły na kolejny tydzień?? Któraś wizytuje?? Ja mam w środę wizytę kontrolna u swojego gina :) Także tak, zaś stres się pojawi w okolicach wtorkowego wieczoru :/
 
Dziewczyny jak siły na kolejny tydzień?? Któraś wizytuje?? Ja mam w środę wizytę kontrolna u swojego gina :) Także tak, zaś stres się pojawi w okolicach wtorkowego wieczoru :/
Ja mam jutro wizytę o 15:30. Muszę się też umówić na trzecie prenatalne. Jeśli chodzi o siły to na weekend narzekać nie mogę. Dość dużo energii i mało nieprzyjemnych objawów. A Ty jak się czujesz? Trzymam kciuki za środę [emoji1696]
 
Ja muszę w tym tyg zrobić glukoze bo po świętach wizyta...

A dla mnie ten tydzień krótki bo my od czwartku w nabożeństwach uczestniczymy więc ten czas szybciej jakoś ucieka... potem chwila i majówka...
 
reklama
Ale ty ładna jestes :)

Bez przesady [emoji846] ale dziękuje [emoji23] na insta i fb same ładne zdjęcia idą [emoji23] bez podwójnego podbródka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wszystkie dziewczyny śliczne i super widzieć jak kompletujecie wyprawki i czekacie swoich maleństw [emoji7][emoji7][emoji7][emoji8]
 
Do góry