reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny, wrzucę Wam moje dzisiejsze odkrycie - sklep Cuddle Dreams - w końcu znalazłam najpiękniejszy dla mnie otulacz. :) Od stycznie wertowałam strony z otulaczami, żeby znaleźć coś pięknego dla chłopczyka i w końcu dzisiaj na targach znalazłam. A i ceny konkurencyjne. :)

962522

962523
 
reklama
Drogie mamy,

Jestem mamą trójki dzieci będę otwierać działalność jako profesjonalny fotograf. W związku z tym buduję swoje portfolio i mam przeogromną prośbę do mam, które zamierzają rodzić w KRAKOWIE. Ponieważ moim "konikiem" jest reportaż/dokument bardzo chciałabym na tym właśnie zbudować swoją działalność. Czy znajdę tu na tyle odważne mamy by wpuściły mnie na porodówkę z aparatem? Wiem, że pewnie pukacie się w czoło, że to poroniony pomysł ale spokojnie - nie będę robić niczego co sprawiłoby Wam dyskomfort. Nie muszę być podczas samej właściwej "akcji" - mogę przyjechać na godzinę lub dwie gdy na samym początku jeszcze jest "nuda" i za wiele się nie dzieje i potem wrócić na chociaż pół godziny gdy jest ten wspaniały moment "skóra do skóry".

Sama teraz ogromnie żałuję, że nie mam takiej pamiątki, bo uwierzcie mi - to są jedyne w swoim rodzaju emocje i wiele rzeczy po latach zapomina się, a czasami nawet nie jest się świadomym (np nie widziało się pierwszej reakcji ojca na widok swojego dziecka, bo ten stał gdzieś z tyłu).

Śmiało do mnie piszcie to rozwieję wątpliwości i odpowiem na pytania :)
 
Ale nadrabiania [emoji4] ja od środy leżę w łóżku, tak się przeziębiłam ze szok. A jutro rano badania krwi a wizytuje w piątek o 19:30 [emoji85][emoji85] krzywa cukrowa już miałam i jakoś przeżyłam [emoji6] jeśli chodzi o insta to mój jess.guzik [emoji6]
 
reklama
Do góry