reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

@Dolore Dokładnie tak :D chociaż nie ukrywam, że gdybym dla dziewczynki robiła wyprawkę to już dawno bym pewnie wszystko miała, a tak dla chłopca to trzeba pół internetu przewertować, żeby znaleźć coś równie pięknego i pasującego. :)
Dlatego idę na kompromis i dużo rzeczy kupuję w beżowych kolorach. :)
 
reklama
@Si.Kat to może drugi będzie synek ;)
@Betty93 ojjj, dokładnie tak, też bym zbankrutowała z dziewczynką ;p jak patrze na te małe słodkie sukienki, sweterki, buciki to az oczy mi się świecą ;)
A tak to że celuje w błękit, bez, biel i granat i na tym właściwie koniec :p
 
@Si.Kat to może drugi będzie synek ;)
@Betty93 ojjj, dokładnie tak, też bym zbankrutowała z dziewczynką ;p jak patrze na te małe słodkie sukienki, sweterki, buciki to az oczy mi się świecą ;)
A tak to że celuje w błękit, bez, biel i granat i na tym właściwie koniec :p
U nas beże, szarości i błękit. :) Zaoszczędzimy kokosy, które byśmy inaczej wydały na spinki, opaski, sukienki itd.
Ja już mam swoją jedną księżniczkę, która wchodzi w etap pomadek, zmywalnych lakierów, torebek i miliona rodzai lalek. :D Teraz będzie przy synku zachowana równowaga. :)
 
U nas beże, szarości i błękit. :) Zaoszczędzimy kokosy, które byśmy inaczej wydały na spinki, opaski, sukienki itd.
Ja już mam swoją jedną księżniczkę, która wchodzi w etap pomadek, zmywalnych lakierów, torebek i miliona rodzai lalek. :D Teraz będzie przy synku zachowana równowaga. :)
No to będzie rownowaga :D
Strasznie słodkie jest jak dziewczynka zachowuje się jak mała modnisia i maluje się :p ale mąż na pewno się cieszy z synka ;)
 
No to będzie rownowaga :D
Strasznie słodkie jest jak dziewczynka zachowuje się jak mała modnisia i maluje się :p ale mąż na pewno się cieszy z synka ;)
Słodkie i drogie bo wszystkie moje ulubione szminki zostały unicestwione. :D Teraz mam najtańsze z Rossmanna, których mi nie żal w razie zepsucia. Za rok będzie już syneczek z siostrą rządzić :o Mój M. jest zachwycony, będzie miał swoją księżniczkę i księcia
 
Dziewczyny, tak się zastanawiam czy ma któraś z Was profil na instagramie? :)
Przyznam, że ja swój założyłam właśnie w pierwszej ciąży jak się nudziłam całymi dniami sama w domu i szukałam inspiracji na wyprawkę. :D
 
Dziewczyny, tak się zastanawiam czy ma któraś z Was profil na instagramie? :)
Przyznam, że ja swój założyłam właśnie w pierwszej ciąży jak się nudziłam całymi dniami sama w domu i szukałam inspiracji na wyprawkę. :D

Ja nie mam. Wystarczy mi zaglądanie na FB - i tak za dużo czasu mi zawsze zleci. Ale ja nadal jeszcze do pracy chodzę, wiec czasu raczej brakuje. :) Ale na pewno można znaleźć tam fajne inspiracje, jeżeli ktoś podchodzi tak estetycznie.

Ja na Instagramie oraz na FB znalazłam kilka fajnych profili fizjoterapeutek dziecięcych oraz o karmieniu piersią. Wiec na pewno warto pooglądać niektóre profile.
 
reklama
Do góry