reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Zdrówka dla młodego
Kciuki [emoji1696] [emoji1696]


Zdrówka wszystkim chorujacym.
Powodzenia na wizytach.
Gratulacje długich stazow. U nas w marcu będzie rok [emoji85]

Mi się takie idptyzmy snily dziś ze się obudziłam zaplakana i nie dałam się chłopu dotknąć bo w moim śnie on ukradł naszego syna który urodził się w 30tyg a szpital wciskał mi jakąś dziewczynkę która miała że 3 miesiące że to właśnie moje dziecko.
Te ciążowe hormony

Kobieto, wiesz co mi się dzisiaj śniło? Ze jesteśmy razem w łóżku... [emoji1]


Dziewczyny co kupić pięciolatce na urodziny ?

Ja zawsze w każdym wieku kupuje dla dzieci planszowke. W sklepie Ci doradza. Może sprawdź czy Carcassonne dla dzieci jest już dla 5 latków.

U nas w czerwcu będzie 7 lat razem a w lipcu druga rocznica ślubu. W tym roku obchody bez szampana, albo może z Czech przywiozę bezalkoholowy Bohemian Sekt (jak ktoś ma możliwość zakupu - polecam!!!).

A dzisiaj z okazji Walentynek randka wieczorem na spinningu i potem w domu robimy sushi. [emoji4]

Widziałam się tez z doula - fajnie posłuchać o porodzie i szpitalach od osoby, która regularnie bywa i ma kontakt z personelem. Podjęłam decyzje, ze będę z nią rodzic a mąż dołączy po.
 
reklama
IMG_1876.JPG


Zgadnijcie co to oznacza !!! [emoji23]

Oczywiście nie wiem jak teraz wytrzymam 2,5tyg

Moja wymarzona córeczka !!!
 
D1407 gratuluje :)

Ja przeleniuchowałam pół dnia, mąż odbierze Młodego ze żłobka, więc nie muszę się spieszyć nigdzie. Idę się przejść z psem, obiad w sumie gotowy, a w tamach rozpieszczania walentynkowego rośnie ciasto na drożdżówki, bo obaj moi panowie są fanami :) Nam chyba 10 lat w tym roku stuknie (nigdy nie jestem tego pewna, długo się znaliśmy zanim zostaliśmy parą), a w grudniu 7 rocznica ślubu :)
 
Kobieto, wiesz co mi się dzisiaj śniło? Ze jesteśmy razem w łóżku... [emoji1]




Ja zawsze w każdym wieku kupuje dla dzieci planszowke. W sklepie Ci doradza. Może sprawdź czy Carcassonne dla dzieci jest już dla 5 latków.

U nas w czerwcu będzie 7 lat razem a w lipcu druga rocznica ślubu. W tym roku obchody bez szampana, albo może z Czech przywiozę bezalkoholowy Bohemian Sekt (jak ktoś ma możliwość zakupu - polecam!!!).

A dzisiaj z okazji Walentynek randka wieczorem na spinningu i potem w domu robimy sushi. [emoji4]

Widziałam się tez z doula - fajnie posłuchać o porodzie i szpitalach od osoby, która regularnie bywa i ma kontakt z personelem. Podjęłam decyzje, ze będę z nią rodzic a mąż dołączy po.
No no HaTo tak w walentynki mnie podruwasz? [emoji12][emoji12][emoji12]
Zobacz załącznik 942834

Zgadnijcie co to oznacza !!! [emoji23]

Oczywiście nie wiem jak teraz wytrzymam 2,5tyg

Moja wymarzona córeczka !!!
Gratulacje. Ja dałam radę 2 tyg nie mówić chłopu :) też dasz
 
Zobacz załącznik 942834

Zgadnijcie co to oznacza !!! [emoji23]

Oczywiście nie wiem jak teraz wytrzymam 2,5tyg

Moja wymarzona córeczka !!!
Gratulacje!
Ale Ci zazdroszczę tej wiosennej pogody. U nas dziś szaro i mokro. Jutro ma być lepiej. Nie mogę się doczekać [emoji295]



Ja od dwóch tygodni czuję ruchy i bardzo mnie to uspokaja. Też się pewnie niebawem doczekać. Ile dziś masz? U mnie 17+2



Mniam jak pysznie wygląda [emoji38]
U mnie dzisiaj 17+3 więc czekam niecierpliwie
 
Przełożyli mi połówkowe na poniedziałek. Już nastawiłam się na jutro i teraz te 3 dni będą wydawać mi się całą wiecznością...
 
reklama
Do góry