reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Poczytałam sobie dzisiejsze posty i widzę u wielu par podobny staż. I u nas ślub w 2009. Letnie mamusie wyznaczają trendy: urodzić dziecko na 10 rocznicę :) @ada1989 @natka_z przyjmnijcie i ode mnie gratulacje i życzenia z okazji rocznicy związku!

@Misty29 Ja się przekonałam do owoców morza dopiero w podróży poślubnej nad Morze Śródziemne. Wcześniej też mnie jakoś do nich nie ciągnęło, może to zasługa chłodnego polskiego klimatu :-p Nie smakuje mi wszystko, na przykład ośmiornice są dla mnie zbyt gumowe. Ale krewetki i małże lubię :)

@Wyjątkowa Marta Słodkie zdjęcia wczoraj wstawiłaś :) Znalazłaś jakiś sposób, by nie spać na plecach? Może nałożysz coś, co będzie Cię kłuło w plecy, na przykład coś z niewygodną sprzączką czy zapięciem i wtedy samoczynnie będziesz się przewracać przez sen na bok?

Chyba dopadł mnie ten słynny ciążowy niż umysłowy, bo właśnie wyspałam kotom pół paczki karmy do miski z wodą i się dziwię, co te chrupki tak pływają:oops:
@Okiennica uwielbiam czytać Twoje posty o kotach :) Najpierw masz trawnik w łóżku, teraz pływające chrupki :) Nie dość, że zabawne masz perypetie to jeszcze fajnie o nich piszesz :)
 
Właśnie dzwonili z przychodni przełożyć badania połówkowe na dzień wcześniej czyli nowa data do odliczania to 5 marzec o 11:00. Idę do lekarki która mi robiła prenatalne w poprzedniej ciąży więc mam nadzieję że i teraz okaże się szczęśliwa [emoji4]
Wizytujemy w takim razie w tym samym dniu tylko ja mam wizytę późnym popołudniem
 
U nas jeżeli chodzi o ciążę to mój mąż też nie przejawia ekscytacji, ale mi to nie przeszkadza akurat. Ja sama łapie się bardzo często na tym że zapominam że jestem w ciąży :) powoli kompletujwmy jakieś ciuszki, rozmawiamy o wyprawce itd. Ale bez szaleństwa :) Parą jesteśmy od 12 lat, a po ślubie 5 lat. Nie wiem czy to staż związku ma na to wpływ, myślę że po prostu bardziej nasze charaktery.
U nas dziś piękna pogoda! Słoneczko, 11 stopni ciepła! Raczej nie celebrujemy Walentynek ale dziś akurat idziemy popołudniu do teatru.
Miłego, słonecznego dnia dla Was ! :)
 
Bardzo współczuję. Zdrówka dla dzieci. To stresujemy się razem. Może jak go podzielimy na pół to będzie łatwiej :)
Oby tak było [emoji6] mam nadzieję że do tego czasu poczuje ruchy bo inaczej zeschizuje.
Co do wymiotów też boję się takich wirusówek bo to najłatwiej złapać a chory zaraża podobno jeszcze jakiś czas mimo że sam już nie ma objawów
 
Nam we wrześniu stuknie 11 lat związku i 3 lata po ślubie więc rocznica z maluszkiem. A oto mój prezent walentynkowy od męża wie co dobre [emoji6]
1550149652735.jpeg
 
reklama
U nas jeżeli chodzi o ciążę to mój mąż też nie przejawia ekscytacji, ale mi to nie przeszkadza akurat. Ja sama łapie się bardzo często na tym że zapominam że jestem w ciąży :) powoli kompletujwmy jakieś ciuszki, rozmawiamy o wyprawce itd. Ale bez szaleństwa :) Parą jesteśmy od 12 lat, a po ślubie 5 lat. Nie wiem czy to staż związku ma na to wpływ, myślę że po prostu bardziej nasze charaktery.
U nas dziś piękna pogoda! Słoneczko, 11 stopni ciepła! Raczej nie celebrujemy Walentynek ale dziś akurat idziemy popołudniu do teatru.
Miłego, słonecznego dnia dla Was ! :)

Ale Ci zazdroszczę tej wiosennej pogody. U nas dziś szaro i mokro. Jutro ma być lepiej. Nie mogę się doczekać [emoji295]

Oby tak było [emoji6] mam nadzieję że do tego czasu poczuje ruchy bo inaczej zeschizuje.
Co do wymiotów też boję się takich wirusówek bo to najłatwiej złapać a chory zaraża podobno jeszcze jakiś czas mimo że sam już nie ma objawów

Ja od dwóch tygodni czuję ruchy i bardzo mnie to uspokaja. Też się pewnie niebawem doczekać. Ile dziś masz? U mnie 17+2

Nam we wrześniu stuknie 11 lat związku i 3 lata po ślubie więc rocznica z maluszkiem. A oto mój prezent walentynkowy od męża wie co dobre [emoji6]Zobacz załącznik 942826

Mniam jak pysznie wygląda [emoji38]
 
Do góry