reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ze mnie mąż się śmieje, że o ciąży mu się przypomina jak na brzuch spojrzy,ale my teraz kończymy budowę domu, niedługo musimy się przeprowadzić , do tego praca i 2latka w domu więc sama się cieszę, że dzidzia grzecznie w brzuchu siedzi i nie przeszkadza
 
reklama
To idziemy łeb w łeb :)
Ja dzisiaj 17+4 więc prawie tak samo [emoji4] co do męża to mój po pierwszych prenatalnych jak usłyszał serduszko to do niego dotarło na dobre że to nie żart [emoji16] a wieczorem codziennie całuję brzuch na dobranoc i czasem coś powie do dzidziusia [emoji4]ale on lubi okazywać uczucia i nie ma z tym problemu [emoji846]
A dzisiaj idziemy do kina na "planetę singli" a jutro jedziemy na weekend do Sandomierza [emoji4]
 
Dziękuje dziewczyny :*
@*PaMinka

Mam na dzieje chociaż już mi ciężko [emoji23] bo misio ma nagrane bicie serca malutkiej i chciała bym go ciagle naciskać

@Lakonka

Na paznokiach baby boomer z różem ale na stopach zrobiłam całe różowe [emoji23][emoji23][emoji23] bo tłumaczyłam sobie ze jak by wyszło ze dziewczynka to by się jej podobało [emoji23] umysł ciążowy
 
D1407 gratulacje [emoji7]

Moj Ksieciunio ma sie dobrze, ale nerki troszke za male. Sa w dolnej granicy limitu i mamy narazie sie nie martwic. Za 8 tyg.kolejne usg. A dzisiaj mialam specjaliste i jakiegos doktora seniora. Usg trwalo i trwalo, nawet jajniki mi sprawdzali.
Ciesze sie ze zgodzilam sie na te badania, tak dokladnie z Julka mnie nie badali.
Mlody machal, ziewal i ssal kciuka. A nogi ma dlugie jak przystalo na maratonczyka. W koncu przesiedzial w brzuchu jak bieglam polowke [emoji6]
20190214_154223.jpeg
20190214_154208.jpeg
 
D1407 gratulacje [emoji7]

Moj Ksieciunio ma sie dobrze, ale nerki troszke za male. Sa w dolnej granicy limitu i mamy narazie sie nie martwic. Za 8 tyg.kolejne usg. A dzisiaj mialam specjaliste i jakiegos doktora seniora. Usg trwalo i trwalo, nawet jajniki mi sprawdzali.
Ciesze sie ze zgodzilam sie na te badania, tak dokladnie z Julka mnie nie badali.
Mlody machal, ziewal i ssal kciuka. A nogi ma dlugie jak przystalo na maratonczyka. W koncu przesiedzial w brzuchu jak bieglam polowke [emoji6]Zobacz załącznik 942884Zobacz załącznik 942885
Piękny :)
 
D1407 gratulacje [emoji7]

Moj Ksieciunio ma sie dobrze, ale nerki troszke za male. Sa w dolnej granicy limitu i mamy narazie sie nie martwic. Za 8 tyg.kolejne usg. A dzisiaj mialam specjaliste i jakiegos doktora seniora. Usg trwalo i trwalo, nawet jajniki mi sprawdzali.
Ciesze sie ze zgodzilam sie na te badania, tak dokladnie z Julka mnie nie badali.
Mlody machal, ziewal i ssal kciuka. A nogi ma dlugie jak przystalo na maratonczyka. W koncu przesiedzial w brzuchu jak bieglam polowke [emoji6]Zobacz załącznik 942884Zobacz załącznik 942885
Gratulacje [emoji4] będzie biegał z mama
 
D1407 gratulacje [emoji7]

Moj Ksieciunio ma sie dobrze, ale nerki troszke za male. Sa w dolnej granicy limitu i mamy narazie sie nie martwic. Za 8 tyg.kolejne usg. A dzisiaj mialam specjaliste i jakiegos doktora seniora. Usg trwalo i trwalo, nawet jajniki mi sprawdzali.
Ciesze sie ze zgodzilam sie na te badania, tak dokladnie z Julka mnie nie badali.
Mlody machal, ziewal i ssal kciuka. A nogi ma dlugie jak przystalo na maratonczyka. W koncu przesiedzial w brzuchu jak bieglam polowke [emoji6]Zobacz załącznik 942884Zobacz załącznik 942885

Gratuluje!!
 
reklama
Do góry