reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

To by się chłopaki mogli fajnie ze sobą dogadać :)

U nas pierwszaki mają dzienniczki i normalnie dostają oceny. Ale oceny cząstkowe to opisówka. Postepy w nauce i opinia taka od strony psychologicznej, jak dziecko daje radę wsrod rowiesnikow i takie tam.
U syna w szkole jest jakaś paranoja z ocenami. Dla rodziców opisówka na trzy strony A4 a dla dzieci pieczątki z kotami, koronami, sowami. Trzeba instrukcji, żeby się w tym połapać. Raz w dzienniczku raz w zeszytach. Codziennie przeglądam wszystkie zeszyty, żeby zobaczyć, gdzie i co na której stronie trzeba podpisać, bo za brak podpisu następnego dnia rodzice dostają uwagę w dzienniczku :-p No ale niedostateczna z muzyki już za to bardzo wyraźnie wlepiona, z czerwonym wykrzyknikiem :)
 
reklama
Ja tez dzisiaj co chwile muszę Was nadrabiać.
Mnie rozłożyła totalnie choroba. Byłam z mała dziś u lekarza i On nie wie od czego gorączka itp. Nie ma się do czego przyczepić, także zlecił badanie moczu i zobaczymy czy to z tym coś związane.
Widziałam, ze poruszałyście temat bólu kręgosłupa, to mnie tez boli tak strasznie krzyż, jest coraz gorzej i jak się podnoszę, to jak babcia się czuje..
Co do bólu brzucha, to tez mam jakieś skurcze codziennie.
Dzieciaczka czuje, nie krwawię itp i dlatego staram się nie panikować.
Wcześniej jak miałam jakieś bóle, to było ok na badaniach.
@.jagódka bardzo mi przykro z powodu tej tragedii i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.
 
To by się chłopaki mogli fajnie ze sobą dogadać :)


U syna w szkole jest jakaś paranoja z ocenami. Dla rodziców opisówka na trzy strony A4 a dla dzieci pieczątki z kotami, koronami, sowami. Trzeba instrukcji, żeby się w tym połapać. Raz w dzienniczku raz w zeszytach. Codziennie przeglądam wszystkie zeszyty, żeby zobaczyć, gdzie i co na której stronie trzeba podpisać, bo za brak podpisu następnego dnia rodzice dostają uwagę w dzienniczku :-p No ale niedostateczna z muzyki już za to bardzo wyraźnie wlepiona, z czerwonym wykrzyknikiem :)
To jakaś rzeźnia nie szkoła. U nas są oceny po to, żeby rodzic wiedział jak radzi sobie dziecko. Moze to zalezy od nauczycieli. Cala "opinia" ma jedną strone A4. Oceny podpisuje jak mi się przypomni ;) Ważne żeby dziecko było zadbane i zawsze przygotowane.
 
A daj spokój. Masz zdrową ciąże, lekarz nie zabrania, lot nie trwa 20h i nie lecicie do dżungli ani kraju 3 świata. W stanach kobity latają wielokrotnie w czasie ciąży. Byłam w pierwszej na Krecie, za tydzień lecę do Emiratów na rejs wycieczkowcem. Jak mas chęć i czujesz się ok to leć i odpocznij.
Należy Ci się.

Przelozone na kolejna srode lekarzowi sie cos tygodnie pomylily☺


Z Łodzi :) Siajowy czyli kiepskiej jakości. Kiedyś w Łodzi był fabrykant Siaja Rosenblatt i jego zakłady słynęły właśnie z kiepskich produktów, stąd siajowy :)

I jak? Wszystko ok?
 
Dziewczyny mogę Was prosić o poradę? :)

Robiłam badanie ogólne moczu (18 tydz.), wyszło mi zasadowe pH 8, i pojedyncze bakterie. Chciałam się Was spytać, czy któraś z Was tak miała? Kupiłam sok z żurawiny plus samą żurawinę, zastanawiam się czy to wystarczy...

Myśle ze wystarczy. Musisz dużo pić i zakwaszać mocz. Żurawina sprawdza się całkiem dobrze, tylko prawdziwy sok.

Ja po wizycie, wszystko dobrze [emoji846] Drugi lekarz mówi, że widzi dziewczynkę, więc zaczynam w to wierzyć. [emoji7]

Wrzucałam to dzisiaj [emoji3]

Gratuluje dziewczynki:)

@jagodka: trzymam kciuki za Twoich znajomych i wysyłam dużo dobrej energii!!
 
Polecam na kręgosłup wizytę u fizjo albo chociaż u masażysty, który się nie boi ciężarnych. Moja bliska koleżanka jest masażystka i w pierwszej ciąży do niej regularnie chodziłam, teraz też, chociaż tylko raz w tygodniu. Ale co 2 tyg mam fizjo/osteopate. Mam od dawna bole kręgosłupa, które mi promieniują na biodra, a jak brzuch rośnie go masakra się robi. Czasem jak na boku leżę to co 5 min muszę stronę zmieniać, bo boli :/ Ale masaże i fizjo mnie stawiają na nogi.
 
Polecam na kręgosłup wizytę u fizjo albo chociaż u masażysty, który się nie boi ciężarnych. Moja bliska koleżanka jest masażystka i w pierwszej ciąży do niej regularnie chodziłam, teraz też, chociaż tylko raz w tygodniu. Ale co 2 tyg mam fizjo/osteopate. Mam od dawna bole kręgosłupa, które mi promieniują na biodra, a jak brzuch rośnie go masakra się robi. Czasem jak na boku leżę to co 5 min muszę stronę zmieniać, bo boli :/ Ale masaże i fizjo mnie stawiają na nogi.
Ja tez z mlodym chodzilam od 5 miesiaca co dwa tygodnie. Plus obklejalam sie tasmami. Cos czuje, ze i tym razem skorzystam.
 
reklama
Do góry