reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Marta sporo moich znajomych tak rodziło:) ale specjalnie do Warszawy jeździły, bo u nas ciężko o popieranie vbacow:)
Ja na lato mam koszulki na ramiączkach odpinane z przodu i kopertowe i w nich bez problemu karmiłam, a u nas tak goraco na położnictwie, wiec zero rękawów. Poza tym ja w każdym połogu pocilam się jak świnia, więc najchętniej bym siedziała nago i zmieniała co chwila koszulę. Spię w piżamach i koszulach, mąż chyba też koszule lubi, bo wiecznie mam je zrolowane w pasie[emoji1787]
No wlasnie.... do tego latem rodzimy.
Ja od lat śpię nago, czy to lato czy zima, wiec spanie w staniku, majtach i koszuli mnie przeraża [emoji33]
Ja na prenatalnych miałam 2,8. Ale wszędzie piszą że poniżej 2,5 nie powinna schodzić.
W sobotę mam połówkowe u innej ginekolog to się okaże
Fakt, ze długa nie jest ale najważniejsze to żeby się nie skracała. Jak będzie grzecznie stać w miejscu to Ok. Oby to była wina sprzętu i tyle [emoji9]

Vaginal birth after ceasarian?? Czy co to znaczy vbac? Wiem, moglabym googla uzyc[emoji23][emoji23][emoji23]

Tez tak przetłumaczyłam [emoji23]

No i kominiarz dziś nic nie zrobi, czeka mnie jutro robienie dodatkowej wyczystki w kominie czyli głośna i brudna robota na kilka godzin. Zajebiscie, sadza w całym domu [emoji33][emoji35][emoji35]

Max został dziś w domu, bo wrócił z wirusówką i rzygał jak kot. Kilkoro dzieci złapało to cholerstwo na obozie piłkarskim. G podziębiony ale do pracy poszedł... a ja pakuję się dalej do łóżka. Dziś nic nie robię i juz. Tez jakaś podziebiona jestem..
 
U mnie dziś progres ;) na obiad ziemniaczki kotlet z kurczaka i buraczki pierwszy cały zjedzony kotlet od początku ciąży :Di czuje się dobrze ;) :D
 
Ja na codzień śpię w męża starych koszulkach. Dziewczyny które już rodziły czy podczas porodu ma się na sobie swoją koszule czy szpitalna jednorazowa. Ile najlepiej mieć koszul do szpitala?
 
@Lakonka witaj :-)
@Wyjątkowa Marta, każdemu potrzebny jest reset, super że udało Wam się zaplanować wyjazd i odpoczynek.

Też mnie zastanawia jaką nam szyjkę, mój lekarz zawsze mówi, że wszystko jest w porządku :-) Miałam iść dziś na usg, ale stwierdziłam, że nie potrzebnie się nakręcam i odwołałam. Pójdę za tydzień do innego gin w ramach pakietu z pracy, tak trochę z ciekawości, dla porównania.
Koszule nawet lubię, więc jak dla mnie ok, też muszę jakieś kupić w najbliższym czasie.
 
Ja na codzień śpię w męża starych koszulkach. Dziewczyny które już rodziły czy podczas porodu ma się na sobie swoją koszule czy szpitalna jednorazowa. Ile najlepiej mieć koszul do szpitala?
U mnie w wymogach szpitala jest napisane zeby mieć ze soba koszule do porodu plus dwie do karmienia.
 
reklama
Ja na codzień śpię w męża starych koszulkach. Dziewczyny które już rodziły czy podczas porodu ma się na sobie swoją koszule czy szpitalna jednorazowa. Ile najlepiej mieć koszul do szpitala?
Mnie podlaczyli od razu do ktg ( chyba to tak sie nazywalo) i nie mialam jak sie przebrac. Potem byla cesarka, nawet mi czepka na glowe nie dali. Dopiero jak.przyszly mnie " umyc" jakies 12g od porodu, przebraly mnie w koszule.
 
Do góry