reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Jak tak czytam, w którym tygodniu ciąży jesteście to myśle sobie, ze jak Wam to szybko leci, bo mi się dłuży strasznie. [emoji23]
Mam podobnie [emoji23]

Tym bardziej kiedy ustępują mi wszystkie objawy, nic nie boli i nie czuję się jak w ciąży. Wtedy myślę sobie co ja robię na tym wolnym. [emoji23]


Tż stwierdza, że mam inny i większy brzuchol. Mam nadzieję, że to nie większa oponka z powodu siedzenia w domu i powrotu apetytu. [emoji28] Może cos tam faktycznie sie dzieje pod tym tłuszczykiem.
 
reklama
Dzień dobry i mnie ładna pogoda przebija się słoneczko tylko wieje trochę. Też obudziłam się z lekkim bólem głowy ale pije kawkę i już prawie nie boli. U mnie w domu na tepacie aktualnie jak tu przemeblowac mieszkanie bo póki co łóżeczko chyba na suficie
No właśnie my też myślimy nad rozwiazaniem żeby wszystkich fajnie ulokować. Mieszkanie mamy ponad 100m tylko na 3 poziomach, i na tą chwilę chwilę poziom trzeci nie wykorzystujemy. Starcza nam 2:) zamysł na przyszłość żeby na samej górze zrobić sobie sypialnie, a dzieci zostawić na środkowym poziomie. Na tą chwilę córka i syn mają wielki wspólny pokój i wymyśliłam że narazie weźmiemy malucha do siebie i w zależności czy to będzie dziewczynka czy chłopiec to później ich rozlokujemy, a my na samą górę.

A, że kobieta zmienną jest to wymyśliłam nową wizję sypialni, bo nie zmieścimy się mając łóżko 200x200 i koncepcje wdrażam w życie zakupiłam materac ( okazja była Hilding makarena mega wygodny z 3300zł na 1900zł) żal było nie kupić. I tak oto remont, który miał być w kwietniu będzie w lutym. Później dokupie gadżety dla malucha :)
 
A u mnie dziś taki poranek :)
IMG_20190210_110034.jpeg
 
A ja sobie dzisiaj na obiad wymysliłam pierogi więc idę się brać do roboty
Wieczorkiem idziemy na koncert mam nadzieję że wytrwam
Miłego dnia dziewczynki
 
Alergia w ciąży - czy można wypić chociaż wapno?
Uszy mnie swędzą w srodku, na samym dnia, tak że chyba oszaleję, a do tego chyba błędnikowi też się dostało, bo mam takiego samolota, że jak wstanę to mam problem ze złapaniem pionu.

Ktoś się orientuje, można?
 
reklama
Do góry