reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Alergia w ciąży - czy można wypić chociaż wapno?
Uszy mnie swędzą w srodku, na samym dnia, tak że chyba oszaleję, a do tego chyba błędnikowi też się dostało, bo mam takiego samolota, że jak wstanę to mam problem ze złapaniem pionu.

Ktoś się orientuje, można?
Ja pojechałabym do lekarza z tym. Nawet jesli masz pewność, że to alergia, lepiej skonsultować branie czegokolwiek.
 
reklama
Alergia w ciąży - czy można wypić chociaż wapno?
Uszy mnie swędzą w srodku, na samym dnia, tak że chyba oszaleję, a do tego chyba błędnikowi też się dostało, bo mam takiego samolota, że jak wstanę to mam problem ze złapaniem pionu.

Ktoś się orientuje, można?
Wapno można, ale to brzmi jak zapalenie ucha, a nie alergia...
 
Dzień dobry i mnie ładna pogoda przebija się słoneczko tylko wieje trochę. Też obudziłam się z lekkim bólem głowy ale pije kawkę i już prawie nie boli. U mnie w domu na tepacie aktualnie jak tu przemeblowac mieszkanie bo póki co łóżeczko chyba na suficie
My to samo, tzn chyba bardziej ja myślę jak przemeblowac. A u nas zapowiada się zamiana pokoi więc wyzwanie niemałe [emoji16][emoji16]

Noc średnia, nie dość że spać mi się nie chcialo To jeszcze Maks się obudził po 2 i zazyczyl sobie wycieczki do salonu, najpierw z M a potem ze mną.... A ile się naryczal bo trzeba było iść spać...potem dobre pół godz leżał na łóżku oglądał ściany i sufit,pil sok aż w końcu zasnął i o 9 wstał. Ale nie narzekam, może dzisiaj wcześniej uda mi sie zasnąć bo od kilku dni nie wczesniej niż o 1
 
Możesz wapno, ale dziewczyny mają racje - lekarz bo to może być infekcja ucha. Jak się rozkręci to będzie problem.

My właśnie wracamy ze spaceru, później na obiad jedziemy z moją siostrą i jej szarańcza, tatą i babcią - już w myślach jem tą kwaśnicę z prażokami, o której wczoraj marzyłam :D
 
Cześć dziewczyny :) My mamy u siebie trójkę dzieci brata- 6, 5 i 3 lata. Wyobrażacie sobie, co tutaj się dzieje? [emoji23]
Wczoraj trochę się wystraszyłam, bo strasznie ciągnęło mnie po lewej stronie pępka i tak jakby... nie wiem, ciągnęło mnie w kroczu :/ Ale tłumaczę to tym, że wszystko się rozciąga.
 
Alergia w ciąży - czy można wypić chociaż wapno?
Uszy mnie swędzą w srodku, na samym dnia, tak że chyba oszaleję, a do tego chyba błędnikowi też się dostało, bo mam takiego samolota, że jak wstanę to mam problem ze złapaniem pionu.

Ktoś się orientuje, można?

Ja też miałam uczulenie od oliwki i brałam wapno. Wcześniej pytałam też farmaceutki i powiedziała że to tylko wapno i nie zaszkodzi.
 
Alergia w ciąży - czy można wypić chociaż wapno?
Uszy mnie swędzą w srodku, na samym dnia, tak że chyba oszaleję, a do tego chyba błędnikowi też się dostało, bo mam takiego samolota, że jak wstanę to mam problem ze złapaniem pionu.

Ktoś się orientuje, można?

Wapno możesz ale po pierwsze wątpię, żeby pomogło, po drugie to, że swędzi nie oznacza, że to alergia. Ja bym się pokazała lekarzowi, zwłaszcza, że masz problemy z błędnikiem.
 
reklama
Alergia w ciąży - czy można wypić chociaż wapno?
Uszy mnie swędzą w srodku, na samym dnia, tak że chyba oszaleję, a do tego chyba błędnikowi też się dostało, bo mam takiego samolota, że jak wstanę to mam problem ze złapaniem pionu.

Ktoś się orientuje, można?
Ja mam alergię na pyłki drzew. Lada chwila się zacznie. Swędzą właśnie uszy, oczy, kichanie. W poprzedniej ciąży byłam u rodzinnego i dostałam jakiś spray na receptę na to. Nie pamiętam nazwy. Nie bierz niczego na własną rękę bo nie wszystko na alergię można w ciąży.
I tak jak radzą dziewczyny udaj się do lekarza.
 
Do góry