reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U mnie też piękne słoneczko. Noc kiepska, nie wyspałam się. U mnie stanik 24h na dobę, bo mogła bym się potknąć [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
U mnie przynajmniej jego nie było dużo, kilka kropli , większa plama na staniku , ale nie tyle żeby było sens to zbierać. Poza tym wydaje mi się że tego zamrożonego mleka nie powinno się dłużej niż miesiąc przechowywać .

Dłużej niż miesiąc, dłużej. Potem Wam wrzucę wytyczne na odpowiedni wątek.
Ennis to jest głupi pomysł;) chyba,że chcesz sobie problemow narobić skurczami. Poza tym hormony ciążowe działają tak,że mleko nie będzie płynąć jak podczas laktacji.
Też mam suchą skórę na sutkach, więc je smaruję. Dzięki za patent z robionym lekiem, poproszę rodzinną, może przepisze, zawsze to spora różnica. W ogóle całe piesi mam opuchnięte, zdarza mi się w połowie dnia zdejnowac biustonosz;)
 
Witam się z rana [emoji4] u mnie dziś leniwa niedziela, leżę sobię w łóżku i czytam gazetkę. Po obiedzie jedziemy na kawkę do teściów.
Dzisiaj 19+1tc za tydzień już będzie połowa [emoji87]
Miłego dnia [emoji3]
 
Dzięki Dziewczyny.
Na szczęście skłonności do migren nie mam. Zrobiłam sobie jeszcze okłady.
Miłego dnia!
 
Dzień dobry i mnie ładna pogoda przebija się słoneczko tylko wieje trochę. Też obudziłam się z lekkim bólem głowy ale pije kawkę i już prawie nie boli. U mnie w domu na tepacie aktualnie jak tu przemeblowac mieszkanie bo póki co łóżeczko chyba na suficie
 
Witam.
Ja dzisiaj leniwie. S pojechał zawieźć chłopców do babci ba cały dzień A ja czekam na niego jeszcze w łóżku ;)8-)
Pewnie poleżymy do południa później gdzieś na obiadek i do kina no i może spacer bo pogoda piękna :D

Miłego dnia kochane :)
 
Dłużej niż miesiąc, dłużej. Potem Wam wrzucę wytyczne na odpowiedni wątek.
Ennis to jest głupi pomysł;) chyba,że chcesz sobie problemow narobić skurczami. Poza tym hormony ciążowe działają tak,że mleko nie będzie płynąć jak podczas laktacji.
Też mam suchą skórę na sutkach, więc je smaruję. Dzięki za patent z robionym lekiem, poproszę rodzinną, może przepisze, zawsze to spora różnica. W ogóle całe piesi mam opuchnięte, zdarza mi się w połowie dnia zdejnowac biustonosz;)
Nie chodziło mi o atakowanie piersi laktatorem czy ich ściskanie i ręczne odciaganie. Bardziej żeby może używać tych muszli czy jak to się nazywa? Żeby samo sobie skapywalo....
No ale nie znam się dlatego pytam [emoji23]
 
reklama
Pomarudzę trochę a co.. po co ja w ogóle sprzątam jak chwile później ten sam bałagan?? Zabawki nawet jakoś wspólnie z córka ogarniamy ale te odbite wszędzie małe tłuste/brudne raczki, ewentualnie stopki, okruchy jedzenia tu i tam.. nigdy jakaś pedantka nie byłam ale teraz dzień bez sprzatania to dzień stracony[emoji6][emoji6]
 
Do góry