reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Żołądek nie chciał przyjąć? Aż sie boje...
U mnie każdy przynosi swoją glukozę, podpowiedziały tylko żeby cytrynę ze sobą przynieść.
Tylko raz w ciąży robimy to badanie?
Tylko raz :)
Jak byłam w 1 ciąży, obowiązywało 50g glukozy. Wypilam 50, wynik wyszedl na granicy (139 przy normie do 140), kazali zrobic badanie z 75g. No i 4 razy podchodzilam. Ja praktycznie nie jadam słodyczy. Nie slodze. Dla mnie wypicie tej glukozy to wyczyn ;) W drugiej ciąży glukoza też była okropna ale w poczekalni siedzial ze mna starszy Pan i zagadywal mnie przez 2 godziny zamiast iść do domu. Myślę, że dzięki niemu dałam radę. Teraz zabieram męża ze sobą.
 
Właśnie miałam wkleić ten sam ;) super ćwiczenia! Polecam.

Ja dodatkowo nordic walking. Pogoda coraz lepsza więc mam nadzieję że częściej uda się wychodzić.
Kijki też bardzo lubię i już nie mogę doczekać się wiosny będzie można iść na spacerek do lasu :) słoneczko to i chętni na spacer się znajdą teraz męża muszę zmuszać żeby wychodził ze mną na spacer:p
 
uff wizyta ok. Dzidzia rośnie juz ma 270 g :) 19 lutego 3D to więcej się dowiemy. Wygląda na dziewczynke ale jeszcze sie potwierdzi na następnym. Biedny mój chłop tak liczy na syna. jeszcze nie odbieram mu nadziei może się odmieni :)

Gratuluje!! Mój w pierwszej ciąży też chciał syna a teraz świata poza córka nie widzi.
 
Jak będę u endo z wynikami ft4 to podejdę do laboratorium i zapytam o glukozę, jak to teraz wygląda u nich. Zostało mi już tylko 19 dni do tego nieszczęsnego dnia ;) Naprawdę chyba wolę rodzić.
 
Kijki też bardzo lubię i już nie mogę doczekać się wiosny będzie można iść na spacerek do lasu :) słoneczko to i chętni na spacer się znajdą teraz męża muszę zmuszać żeby wychodził ze mną na spacer:p
Mój biega więc ja w międzyczasie spacer urzadzam;) dokładnie jak słońce to zupełnie inaczej się wychodzi. Teraz jeszcze rękawiczki czapka itp. Niech cieplej będzie bo już ledwo zimowy bezrękawnik dopinam [emoji23]
 
Karolcia.De nie drażni Cię to klaskanie?trening fajny też polecam,ale to klaskanie o_Omnie wykańcza na dłuższą mete
A nawet nie drażni mnie tak bardzo. A może już się przyzwyczaiłam hehe.




A ja nie pamiętam jaką glukoze piłam ale była znosna bo jakoś nie mam przykrych wspomnień.


Dobranoc[emoji285][emoji294][emoji8]
 
Mnie pies mobilizuje do spacerów i trochę wyreczam syna bo to jego obowiązek ale spacerek mi dobrze robi rowerek stacjonarny stoi w pokoju ale narazie patrzymy tylko na siebie
 
Ale sobie zrobiłam dziewyczny szoping
Mój M wrócił, butami koszulką i bluzą a ja nic :angry:
Ale odbije sobie jeszcze
Też wyladowalismy na burgerach my lubimy w pasi busie jeść nawet zjadalne było tylko teraz ciezko mi
To ładne zakupy :-) u mnie czesto też tak jest.
 
reklama
Do góry