reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja już po wizycie , wszystko dobrze, dzidzia słodka, rączkami główkę trzymała w trakcie usg, waży 140 g. I u nas może też zapowiadać się zmiana płci, bo na prenatalnych u innego lekarza był chłopczyk, a dzisiaj już siusiaka widać nie było i lekarz mówi że słabo widać ale jak ma powiedzieć to dziewczynka. Pytałam się męża czy reklamacje będzie pisał. No ale jeszcze się nie przywiązuje do płci, za 2 tygodnie następna wizyta to może wtedy już któraś płeć się potwierdzi i będzie w miarę pewne.

Gratuluje udanej wizyty No i córki.

Dziewczyny, Wasze kciuki zadziałały. Generalnie to do końca ciąży osiwieję!
Na dzień dobry mała wypięta do nas centralnie tyłkiem. Zero ruchu, serca. Myślałam ze zejdę! No a chwilę potem się zaczęło... jak zwykle cieżko było ją pomierzyć. Trafiłam na super panią doktor, która wszystko sprawdziła i pomierzyła. Łącznie z palcami. Na 99% córa. Wszystko pokazała. W trakcie badania ziewała, ssała kciuka, Piła wody i tak fikała, ze aż doktorka się śmiała. Widok 3D mnie oczywiście rozwalił i się poryczalam. Łożysko mam na przedniej ścianie.

Jeszcze raz Wam DZIĘKUJĘ za wsparcie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️Zobacz załącznik 940473Zobacz załącznik 940486Zobacz załącznik 940487

Cieszę się bardzo, że wszystko Ok i tylko szkoda Twoich nerwów chociaż wierze, że widok maleństwa wynagrodził wszystko. Ja tez mam łożysko na przedniej ścianie. To może trochę wyciszać ruchy.

Od jakiegoś czasu robię trening dla kobiet w ciąży z YT 35min trwa, potem wskakuje na rowerek i jeszcze minimum 10km na rowerku pomykam. Na koniec jeszcze chwycę hantelki a potem na piłce kojący masaż krocza [emoji1787] Bywało że mnie coś zakuło podczas ćwiczeń , ale to chwilowe uczucie. Ogólnie czuję się dużo lepiej po tych treningach.

I teraz nie wiem czy zapaść się ze wstydu pod ziemie czy jak?;) W pierwszej ciąży chodziłam na długie spacery tak po 10-12 km i tylko czekam aż się pogoda poprawi i mam nadzieje tez się trochę ruszę. Myślałam jeszcze o basenie ale ja mam tendencje do nawracających infekcji w drogach moczowych wiec w ciąży sobie chyba odpuszczę. Generalnie podziwiam Was wszystkie, że chce się Wam tak regularnie ćwiczyć.

Dziewczyny, zaraz będę miała ciężka rozmowę prywatna i chyba na zawał zejdę. Trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze poszło. [emoji33][emoji33]

Trzymam kciuki. Wszystko będzie Ok.
 
reklama
Ja nigdy nie miałam problemu z wypiciem glukozy, dla mnie najgorsze było wysiedzieć dwie godziny bez możliwości napicia się wody a po słodkim zawsze chce mi się pić.
 
Ja robilam jakies 15 lat temu w podstawowoce jak bylam panietam zr smak nie przyjemny ale jakos dałam rade. [emoji13]
 
Od jakiegoś czasu robię trening dla kobiet w ciąży z YT 35min trwa, potem wskakuje na rowerek i jeszcze minimum 10km na rowerku pomykam. Na koniec jeszcze chwycę hantelki a potem na piłce kojący masaż krocza [emoji1787] Bywało że mnie coś zakuło podczas ćwiczeń , ale to chwilowe uczucie. Ogólnie czuję się dużo lepiej po tych treningach.
Dzięki, właśnie mnie to kłucie czasami przeraża,spróbuje przez parę dni spokojnie to zobaczę co się będzie działo
 
Pytanie czy to przejdzie, bo u mnie w labo robią swoją glukozę.
Nie wiem czy ten gluco test to to samo co glukoza ale ja kupilam zwykła glukoze o smaku pomaranczowym, jeszcze nie próbowałam, ale podobno duzo lepiej wchodzi [emoji14].
Gluco test właśnie jest stworzony w tym celu, aby ciężarne nie męczyły się z glukozą. Ja nie robię moim pacjentkom problemu, jak wolą z cytryną to też nie mam nic przeciwko:)
 
Żołądek nie chciał przyjąć? Aż sie boje...
U mnie każdy przynosi swoją glukozę, podpowiedziały tylko żeby cytrynę ze sobą przynieść.
Tylko raz w ciąży robimy to badanie?
Hej. Dziewczyny z tego co mi wiadomo teraz mozna kupic glukoze cytrynowa i jest podobno o niebo lepsza do wypicia
 
reklama
Karolcia.De nie drażni Cię to klaskanie?trening fajny też polecam,ale to klaskanie o_Omnie wykańcza na dłuższą mete
 
Do góry