reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Jak będę u endo z wynikami ft4 to podejdę do laboratorium i zapytam o glukozę, jak to teraz wygląda u nich. Zostało mi już tylko 19 dni do tego nieszczęsnego dnia ;) Naprawdę chyba wolę rodzić.
Umówmy się tak- ja za Ciebie piję glukozę, a Ty za mnie rodzisz ok?:) A serio, to jesteśmy w tym samym wieku ciążowym, ale lekarz jeszcze nie kazał mi robić testu obciążenia glukozą, może na kolejnej wizycie. Z tego co widzę, dosyć często macie wizyty i USG, ja po miesiącu muszę mojego lekarza uprosić żeby móc podejrzeć fasolkę.
 
To dobrze bo już sie martwiłam, kolejna wizyta bedzie w 20tyg to pewnie wtedy zleci.
Wiele z Was wie jak ułożone jest łożysko i ile waży dzieciątko, ja póki co nic nie wiem, ostatnio Mała widziałam miesiac temu na prenatalnych i dopiero za miesiac na połówkowych coś się dowiem i zobaczę.
Wczoraj miałam wizytę ale moj gon stwierdził ze nie ma potrzeby robienia usg jeśli bylo robione miesiac temu...
Nie wiem czy to normalne...
 
To dobrze bo już sie martwiłam, kolejna wizyta bedzie w 20tyg to pewnie wtedy zleci.
Wiele z Was wie jak ułożone jest łożysko i ile waży dzieciątko, ja póki co nic nie wiem, ostatnio Mała widziałam miesiac temu na prenatalnych i dopiero za miesiac na połówkowych coś się dowiem i zobaczę.
Wczoraj miałam wizytę ale moj gon stwierdził ze nie ma potrzeby robienia usg jeśli bylo robione miesiac temu...
Nie wiem czy to normalne...
Jak dla mnie normalne bo tutaj takie normy.
 
reklama
To dobrze bo już sie martwiłam, kolejna wizyta bedzie w 20tyg to pewnie wtedy zleci.
Wiele z Was wie jak ułożone jest łożysko i ile waży dzieciątko, ja póki co nic nie wiem, ostatnio Mała widziałam miesiac temu na prenatalnych i dopiero za miesiac na połówkowych coś się dowiem i zobaczę.
Wczoraj miałam wizytę ale moj gon stwierdził ze nie ma potrzeby robienia usg jeśli bylo robione miesiac temu...
Nie wiem czy to normalne...
Normalne. Też ostatnie mialam prenatalne. Teraz bedzie polowkowe a na wizycie bez usg bylo sluchanie tętna przez detektor.
 
Do góry