reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Kurczę to współczuję przygód. Koła to ja tez nie umiem zmienić, jakoś nie miałam okazji się nauczyć a i nigdy nie złapałam kapcia.
No ja też nigdy nie złapałam... ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Oczywiście jestem na siebie zła, że sama tego nie ogarnęłam, bo z reguły sobie radzę sama w takich sytuacjach :-) Już powiedziałam m, że ma mi pokazać co i jak, na przyszłość i w sobotę mam szkolenie :-) A póki co, to chociaż raz opłacało się zapłacić za droższa wersję assistance [emoji23]
 
reklama
Bo znowu głodna jestem ;)
Tyle się naogladam tych waszych zdjęć żarcia że od samego patrzenia zgrubne [emoji12]

Dziś poszłam do lidla, tylko po kakao bo tego nam brakło na zakupach, poszłam na lodówki bo mi się lodów chciało ale byky same niedobre, w ogóle braki jakby upały na dworze były [emoji23] potem pomyślałam że jak nie lody to może coś z nabiału jakiś jogurt czy coś. Przejrzałam 3 razy lodówkę i nic. Pomyślałam że może chociaż czipsy ale też nic dupy nie urwało [emoji23] i wyszłam ze sklepu tylko z kakaem [emoji23] a się zdenerwowalam że nie ma nic co do by mi pasowało że już łzy w oczach miałam [emoji23]
 
Tyle się naogladam tych waszych zdjęć żarcia że od samego patrzenia zgrubne [emoji12]

Dziś poszłam do lidla, tylko po kakao bo tego nam brakło na zakupach, poszłam na lodówki bo mi się lodów chciało ale byky same niedobre, w ogóle braki jakby upały na dworze były [emoji23] potem pomyślałam że jak nie lody to może coś z nabiału jakiś jogurt czy coś. Przejrzałam 3 razy lodówkę i nic. Pomyślałam że może chociaż czipsy ale też nic dupy nie urwało [emoji23] i wyszłam ze sklepu tylko z kakaem [emoji23] a się zdenerwowalam że nie ma nic co do by mi pasowało że już łzy w oczach miałam [emoji23]
Co poradzisz jak nie wiesz co byś zjadła. Ja miałam dzis mocne parcie na tortille. Chociaz domowa to mniej kalorii ;)
 
Mi się pasztety śnią. Ostatnio zjadłam jeden cały I chyba wystarczy na jakiś czas. [emoji85]
 
Od jakiegoś czasu robię trening dla kobiet w ciąży z YT 35min trwa, potem wskakuje na rowerek i jeszcze minimum 10km na rowerku pomykam. Na koniec jeszcze chwycę hantelki a potem na piłce kojący masaż krocza [emoji1787] Bywało że mnie coś zakuło podczas ćwiczeń , ale to chwilowe uczucie. Ogólnie czuję się dużo lepiej po tych treningach.

A wrzuciłabys link do tych ćwiczeń na YT, proszę? Ja chodzę na basen, spinning i pochodzić na bieżni pod górkę. Chciałabym dorzucić takie typowe ćwiczenia dla ciężarek ale jestem trochę leniwa, żeby szukać... A jak to ma 35 minut to idealne!

Ja tez czuje się super po ćwiczeniach - plecy, brzuch, głowa - wszystko mniej spięte. I lepiej się śpi. I więcej można zjeść. :D
 
A wrzuciłabys link do tych ćwiczeń na YT, proszę? Ja chodzę na basen, spinning i pochodzić na bieżni pod górkę. Chciałabym dorzucić takie typowe ćwiczenia dla ciężarek ale jestem trochę leniwa, żeby szukać... A jak to ma 35 minut to idealne!

Ja tez czuje się super po ćwiczeniach - plecy, brzuch, głowa - wszystko mniej spięte. I lepiej się śpi. I więcej można zjeść. :D
Taki przykładowy fajny zestaw

 
reklama
Do góry