reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Lady dopiszę Cię, tworzymy listę, Adminka dala zielone światło.
Od 20minut powinnam się szykować a leżę w lozku i nie mogę wstać, niech oni już jadą na te ferie to się chociaż wyspie jak człowiek

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Lady dopiszę Cię, tworzymy listę, Adminka dala zielone światło.
Od 20minut powinnam się szykować a leżę w lozku i nie mogę wstać, niech oni już jadą na te ferie to się chociaż wyspie jak człowiek

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app

O super! Poproszę o dopisanie! Dzięki! [emoji8]

Kurcze, jakoś dziwnie się czuję tak leżąc [emoji23] odzwyczaiłam się...
 
Dzień dobry wszystkim! Ja mam taki problem z wstawaniem rano ;(
Apropo jedzenia to wczoraj wieczorem wlecial cheeseburger i lody z McDonald.[emoji23]
Dzisiaj zaczynam 20tc, nadal nic nie czuje w brzuchu;) ale czekam cierpliwie.
 
Hejo
Kawka paczus z rana i mozna brac sie za pracę
Współczuję nocy.
Ja na szczęście śpię ale te noce jakieś krótkie :p dzieciaki odwiezione uff
Jutro wizyta... Ciekawe ile kg te pączusie mi dodały heh
 
Ja pół nocy nie spałam a teraz jak muszę wstać to czuję się jak truposz. Czy któraś z was miała bóle nóg? W nocy mnie bolała natarłam amolem i było ok. A teraz znowu zaczyna boleć. Jak byłam mała to mama mówiła że rosnę dlatego bolą ale chyba teraz to nie to [emoji23]
 
U mnie już się obiad robi ;) I idę sobie zrobić kawę. Wczoraj położyłam się spac 8-12 i byłam nie do życia przez cały dzień więc dziś odpuściłam ten pomysł.
 
reklama
Ja pół nocy nie spałam a teraz jak muszę wstać to czuję się jak truposz. Czy któraś z was miała bóle nóg? W nocy mnie bolała natarłam amolem i było ok. A teraz znowu zaczyna boleć. Jak byłam mała to mama mówiła że rosnę dlatego bolą ale chyba teraz to nie to [emoji23]
Współczuję. Ja nie miałam takich problemów więc niestety nie pomogę. Oby przeszło jak najszybciej.
 
Do góry