reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

A propos karkówki... ;) Ja dzisiaj zaszalalam. 11 godzin w pracy, potem pojechałam na spinning i w drodze powrotnej głodna jak wilk zatrzymałam się w budzie u nas na osiedlu. Robią świetne „dania” z grilla. No i (przepraszam, ale inaczej powiedzieć nie można) opierdolilam cała karkówkę w nagrodę za ten dzień! I teraz leżę w łóżku i dobrze mi:)))
Jestem pod wrazeniem, jak pieknie nauczylas sie przeklinac po polsku [emoji23][emoji23][emoji23]
renisus tak mąż zjechałby ze mną na 2 miesiące a później przyjeżdżał by co 3 tygodnie na 7-8dni :) problem to ludzie by mogli robić jak przyjechałabym z dzieckiem do Niemiec boję się będę dzwonić i nas zgłaszać do różnych organizacji i wymyślać nie stworzone historie i co najgorsze przez jakieś pomówienie walczyć o swoje dziecko tego się obawiam a po tym co ludzie tu nam do tej pory robili to pewnie tak będzie niestety więc nie wiadomo czy wrócę do Niemiec ;)
Wiesz takie 3 tygodnie dla maluszka to naprawde duzo ale jak nie ma wyjscia, to nic nie zrobisz. Z drugiej strony mozecie przeprowadzic sie 2 km dalej i a maz bedzie dluzej po prostu dojezdzal do pracy. Zycze aby Wam sie wszystko dobrze ulozylo.
Jak myślicie kiedy najwcześniej czuć ruchy 'pod ręką'?
To sprawa indywidualna kazdej kobiety. U nas juz czasami mozna wyczuc, raz sie nawet L udalo. Ale jak narazie, czuje jak sie synio wyciaga i upodobal sobie pecherz.
 
reklama
Dobry wieczór a może już dzień dobry.? 3.30 a ja oczy jak 5 zł. Coś spać nie mogę ostatnio[emoji1664]
 
Dobry wieczór a może już dzień dobry.? 3.30 a ja oczy jak 5 zł. Coś spać nie mogę ostatnio[emoji1664]
Dzień dobry [emoji8]
Ja tak mialam przez miesiac na poczatku ciąży. Budzilam sie o 4 i nie spałam wcale. Co skutkowało potem tym ze spałam na stojąco w pracy.
 
Na początku ciąży też mi się to zdarzyło się może z 2 razy. Wstałam zjeść jabłko [emoji14] w dodatku boli mnie noga więc nasmarowalam amolem, słuchawki na uszy i próbuje usnać z you tube [emoji21]
@Myslniczek a ty czemu nie śpisz o tej porze?
 
Na początku ciąży też mi się to zdarzyło się może z 2 razy. Wstałam zjeść jabłko [emoji14] w dodatku boli mnie noga więc nasmarowalam amolem, słuchawki na uszy i próbuje usnać z you tube [emoji21]
@Myslniczek a ty czemu nie śpisz o tej porze?
Parcie na pęcherz mnie wzywa i D. Wstaje do pracy [emoji13] ale na szczęście udaje mi sie potem zasnąć :)
 
Dziewczyny, dzięki za słowa otuchy! [emoji173]️ Dziś leżę i palcem nie ruszam.
Najgorsze, że gluta mam, gardło boli. Super ferie [emoji23]. Tak tylko z grubsza przerzuciłam kilka stron i widzę, że kulinarne tematy na topie. Zjadłabym takie mega dobrego chińczyka. oOo. Nawet na śniadanie.
A czy wiadomo, na czym stanął temat wątku zamkniętego, bo chyba umknęło to mojej uwadze?
Na spotkanie warszawskie ja też się piszę! Tylko na razie jestem uziemiona :/.
Miłego dnia! [emoji173]️
 
reklama
Pod ręką? Myślę że najszybciej w 20tc przy dobrych wiatrach. A tak to po 25tc. Ja jestem w 21tc i raz się tylko zdazylo że chłop poczuł Ja wole jednak wiedzieć [emoji23]
U mnie 19 tydzien, pod ręką mąż poczuł raz też. W brzuchu szaleństwo ale jakby w nocy złapał to by pomyślał, że zwariowałam z tym budzeniem się, bo przeciez maluch spokojny. A on tam chyba ćwiczył joge całą noc.
 
Do góry