reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dobry wieczór a może już dzień dobry.? 3.30 a ja oczy jak 5 zł. Coś spać nie mogę ostatnio[emoji1664]
Ostatnio mam tak samo. Budzę się o 2-3 i pospane. Nigdy tak nie miałam, zawsze do spania byłam pierwsza :)

Co do ruchów, jestem w 17 tygodniu i sama nie wiem czy coś czuję. Mam problemy z jelitami i non stop mi się coś przelewa, puka, pyka i nie wiem czy rozróżnie to od ruchów maluszka
 
To ja też poproszę o dopisanie mnie do listy jeśli można:biggrin2:
Dziewczyny na priv, bo ja nie ogarnę wszystkich potem, a będę zbierać jeszcze przez chwilę ta listę. Myśle, że do 10.02 spokojnie

Dorka rosniesz,ale wszerz[emoji23]. U mnie się tak objawia zespół niespokojnych nóg,ale to wieczorem i niestety nasila się w ciąży
A rajstop uciskowych tak samemu sobie nie można zaordynować, trzeba konsultowac takie rzeczy z lekarzem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aż się poszłam zwazyc - około 1,5 kilograma od początku. Ale niestety nie mam w ogóle brzuszka jeszcze :( ginrkolog mowi ze wszystko ok i jeszczw bede teeknic za stanem bez brzuszka a tata się że mnie śmieje że gdybym nie pokazała zdjęć usg nie pomyślał by że w ciąży jestem
 
reklama
@Wyjątkowa Marta też miałam podobny sen. Kiedyś mi sie tez snilo, że dziecko urodzilo się bez skóry. Sny w ciąży tego typu, to normalka. Dodatkowo stresujesz się, bo na bank od wczoraj probujesz wyczuć malucha. Dla wlasnego spokoju mozesz po prostu jechac do poloznej, detektorem sprawdzi. Ale moim zdaniem pewnie w nocy maluch szalał, tylko nie czułaś. Teraz właśnie zaczyna się ten etap, kiedy będziemy schizowały, że nie ma ruchów.
 
Do góry