reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

A ja dalej nic nie czuje a weszłam w 19 tydzień (no i to nie pierwsza ciaza)...nie podoba mi się to [emoji30]

Pamietam ze są tu mamy które rodziły już w lipcu. Właśnie mam rozkmine po ilu dniach można wyjść z dzieckiem na spacer w pogodę typowo lipcowa. Córkę rodziłam w grudniu i pamietam zalecenia żeby odczekać 10 dni a potem otwierać okna itp. i dopiero później spacer no ale w lipcu to przecież bez sensu [emoji848]

Dosyć odległa ta „rozkmina” ale mnie meczy [emoji12]
Od razu :-) mam córkę z lipca 2011 wtedy były okropne upały. Córcia cały dzień była na polu. Spała w wózku jedynie na karmienia do domu.
 
reklama
No to chociaż tyle[emoji6] ja nigdy nie lubiłem pracować w godz wieczornych, ostatnia praca wlaśnie taka była i często konczylam ok 1 w nocy, na pieszo do domu 15 min to nie było nic przyjemnego

Ja mam 20 min jazdy autostrada, wiec w domu jestem ok 3:30. Wolalam miec caly dzien w domu z corka niz pracowac w dzien. L pracuje na ranna zmiane i mamy wspolnie jeszcze kilka godzin razem po poludniu. Wiec nie jest zle, tylko czlowiek zmeczony [emoji6]
 
Można, ale na mnie nie działa. [emoji853]

Wczoraj też rozsadzało mi głowę. Tabletki, drzemka, zimne okłady - nic nie pomagało. Masakra jakaś.
No. Ja też od wczoraj się męczę na mnie apap też nigdy nie działał ale. Jestem taka zdesperowana już że wzięłam może zdąży się rozpuścić zanim przytulę muszle
 
Ja mam 20 min jazdy autostrada, wiec w domu jestem ok 3:30. Wolalam miec caly dzien w domu z corka niz pracowac w dzien. L pracuje na ranna zmiane i mamy wspolnie jeszcze kilka godzin razem po poludniu. Wiec nie jest zle, tylko czlowiek zmeczony [emoji6]
W takim wypadku to dobre rozwiązanie. Mój niestety pracuje ma zmiany,raz na rano raz na popołudnie i będę musiała szukać czegoś w godz szkolnych.
 
No. Ja też od wczoraj się męczę na mnie apap też nigdy nie działał ale. Jestem taka zdesperowana już że wzięłam może zdąży się rozpuścić zanim przytulę muszle
Hej ja przed ciąża miałam wielkie bóle głowy, Tylko bardzo silne leki przeciwbólowe działały, dlatego jak tylko o ciąży się dowiedziałam to spytałam swojej gin jak mam sobie teraz z bokami radzić. Powiedziała że brać paracetamol ale od razu jak zaczyna boleć i od razu 1000 mg bo mała dawka nie zadziała potem się bierze następna i następna a one i tak nie pomagają bo są za małe. Ja do tej dawki dorzucam jeszcze espresso ( nawet jak mnie od kawy teraz odrzuca to się zmuszam) :)
 
Ja mam skończony 18 tydzień wlasnie czyli weszłam w 19. To nie pierwsza ciąża a ruchy czuję bardzo sporadycznie. Nie wiem ile ma się do tego cc, ile wielkość macicy (moja jest większa Ok 2 tygodnie niż wskazuje na to faktyczny wiek ciąży). Czytałam, ze bywa iż kobiety czują nawet w okolicach 22 tygodnia. Tez jestem rozgoryczona tym faktem[emoji849]
Moja szwagierka czuła 3 ciaze w 21 tygodniu ;) u mnie dzis 18+1 czyli 19 tydzien ale juz wyraznie czuje.
 
Współczuję Wam bardzo tego złego samopoczucia. Przytulam wirtualnie i przesyłam dużo słoneczka którego tak nam brakuje [emoji295] [emoji295] [emoji295]

Ja się dużo lepiej czuję w drugim trymestrze. Czasem bóle głowy męczą ale nie jest to bardzo częste. Mdłości też praktycznie nie mam. Dobrze sypiam w nocy. Ciągle jeszcze energii brakuje ale liczę że jak przyjdzie wiosna to będzie lepiej ;)
 
Łeeee kicha.. miała być lawenda, a jest blond z taka poświata. Prawie nie widać,że tam jest jakiś kolor [emoji853]
 
reklama
Do góry