reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Na tym drugim trochę lepiej widać
IMG_20190204_122114.jpeg
IMG_20190204_124727.jpeg
 
Ładnie wygladasz[emoji4] Fakt kolor jest subtelny ale może lepiej w ta stronę niż miałabyś mieć fioletowe włosy. Kolor zawsze możesz jakaś płukanka poprawić.
Ale one właśnie miały być fioletowe. Nie jest źle, sombre jak zawsze perfekcyjne, tyle,że chyba nie do końca się dogadalysmy co do efektu finalnego. Z drugiej strony nie po to place 350zl za koloryzację żeby płukanek używać:/
 
Dziękuję Dziewczyny, przynajmniej mąż mnie z domu nie wygoni za ekstrawagancję na głowie [emoji23]
 
reklama
W w wakacje dzieci i tak jeżdżą do Polski, A na ferie i przerwy szkolne zawsze można sobie z góry zaplanować urlop ,czy to ja czy M. No ale najpierw muszę mieć tą pracę [emoji1][emoji1]
Jeszcze masz duzo czasu [emoji4] Znajdziesz cos napewno.
Półmetek? To który dzień masz dziś? Ja mam termin na 01.07 i o ile dobrze liczę to dziś 19+0. Dla mnie półmetek będzie 20+0.
Ja tak samo i dla mnie i mojej poloznej polmetek jest dzisiaj. Tym bardziej ze do 40tego tygonia mnie nie beda trzymac. Tak wiec zostalo mi tyle samo, albo i tydzien mniej.
 
Do góry