reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ale one właśnie miały być fioletowe. Nie jest źle, sombre jak zawsze perfekcyjne, tyle,że chyba nie do końca się dogadalysmy co do efektu finalnego. Z drugiej strony nie po to place 350zl za koloryzację żeby płukanek używać:/

Zrozumiałam ze miały być lawendowe czyli taki delikatny poblask czyli to co masz. Dla mnie mogłoby ewentualni być ciut mocniejsze. Z fioletowym chodziło mi o ciemny fiolet.No chyba ze złe zrozumiałam. A propos masz śliczne włosy i w świetnej kondycji. Co do płukanek i ceny koloryzacji to masz racje. Sombre świetne. Ja jestem mało asertywna ale Ty wydajesz mi się bardzo asertywna kobieta, oczywiście w pozytywnym znaczeniu, wiec trzeba się było poskarzyc[emoji6]
 
@.jagódka świetne sombre! Piękny kolor!
Ja idę w sobotę do fryzjera. Ale u mnie wieje nudą od lat. Jasny blond - robię tylko odrost, zero fantazji [emoji23].

Wyszłam z dzieciakami na spacer i po 5 minutach serdecznie tego pożałowałam :/. Roztapiająca się śniegowa breja i kałuże plus dzieci z głupimi pomysłami równa się temu, że momentalnie były mokre od stóp do głów, na dwie warstwy ubrań w głąb... masakra.
 
Jeszcze masz duzo czasu [emoji4] Znajdziesz cos napewno. Ja tak samo i dla mnie i mojej poloznej polmetek jest dzisiaj. Tym bardziej ze do 40tego tygonia mnie nie beda trzymac. Tak wiec zostalo mi tyle samo, albo i tydzien mniej.

A ok[emoji4] W takim razie gratuluje Tobie i sobie polmetku[emoji8] Nie wiem kiedy to zleciało. W pierwszej ciąży jakoś inaczej do wszystkiego podchodziłam. Ostatnio żaliłam się mojemu, że w pierwszej ciąży wszystko bardziej przeżywał i się cieszył, a teraz ciąża sobie płynie a życie obok. Takie ciążowe hormonalne rozkminy[emoji23]
 
Raczej o coś takiego mi chodziło;) w salonowym oświetleniu trochę lepiej to wyglądało;) poza tym to nie jest na tle powazna usterka,żebym od razu awanturę robila (biorę też poprawkę że w ciąży różnie ten toner może chwytać). A na punkcie włosów jestem wyczulona, mam bardzo gęste i ciężkie wlosy, zawsze jakas odżywkę kładę (zazwyczaj nie jest to nic typowo drogeryjnego), staram się ich nie katowac prostownica, kiedyś olejowalam, ale teraz mi się nie chce.
Screenshot_20190204-132811.jpeg
 
Raczej o coś takiego mi chodziło;) w salonowym oświetleniu trochę lepiej to wyglądało;) poza tym to nie jest na tle powazna usterka,żebym od razu awanturę robila (biorę też poprawkę że w ciąży różnie ten toner może chwytać). A na punkcie włosów jestem wyczulona, mam bardzo gęste i ciężkie wlosy, zawsze jakas odżywkę kładę (zazwyczaj nie jest to nic typowo drogeryjnego), staram się ich nie katowac prostownica, kiedyś olejowalam, ale teraz mi się nie chce.Zobacz załącznik 939784

Tak myślałam, że o coś takiego chodziło. I tak mi się podoba, choć faktycznie trochę koloru brakuje. Kto mówił o awanturze[emoji6], rzeczowa dyskusja[emoji28]. Jak to mówią ładnemu we wszystkim ladnie[emoji4].
 
Moja szwagierka czuła 3 ciaze w 21 tygodniu ;) u mnie dzis 18+1 czyli 19 tydzien ale juz wyraznie czuje.

A No wlasnie. Jakoś juz przestałam się spinać w związku z tymi ruchami. Jak juz córeczkę poczuję to raczej konkretnie, chyba fikołki. Taki lekki kopniak rzadko się zdarza. Pocieszam się tym, że przecież rośnie a nie się kurczy, wiec prędzej czy pózniej da mi popalić [emoji6]
Póki co, od piątku robota daje mi popalić. Goście mi zebra w lozku połamali i ani słowem nic nie wspomnieli. Generalnie, jestem wykończona i kilka najbliższych weekendów tak się zapowiada.
Za to na spontanie kupiliśmy bilety na marzec do Neapolu i będziemy łazić po Pompejach. A potem dalej zapitol....
 
A ok[emoji4] W takim razie gratuluje Tobie i sobie polmetku[emoji8] Nie wiem kiedy to zleciało. W pierwszej ciąży jakoś inaczej do wszystkiego podchodziłam. Ostatnio żaliłam się mojemu, że w pierwszej ciąży wszystko bardziej przeżywał i się cieszył, a teraz ciąża sobie płynie a życie obok. Takie ciążowe hormonalne rozkminy[emoji23]
Wzajemnie [emoji4]
Mi ta ciaza ciezej idzie, ale coz trzeba wytrac. Chyba bardziej wyluzowana jestem, mimo stresu.
Dzisiaj pierwszy raz od kiedy jestem w ciazy mialam czysty mocz, zero wiecznie obecnego bialka. Chyba dieta robi swoje i moje nerki odpoczywaja.
 
reklama
Do góry