reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
A ja dalej nic nie czuje a weszłam w 19 tydzień (no i to nie pierwsza ciaza)...nie podoba mi się to [emoji30]

Pamietam ze są tu mamy które rodziły już w lipcu. Właśnie mam rozkmine po ilu dniach można wyjść z dzieckiem na spacer w pogodę typowo lipcowa. Córkę rodziłam w grudniu i pamietam zalecenia żeby odczekać 10 dni a potem otwierać okna itp. i dopiero później spacer no ale w lipcu to przecież bez sensu [emoji848]

Dosyć odległa ta „rozkmina” ale mnie meczy [emoji12]

Werandowanie to stare zalecenia, teraz i z zimowym dzieckiem możesz wyjść zaraz po powrocie do domu. W lipcu tym bardziej. Co do ruchów to ja w pierwszej ciąży po 22tc czułam, bo łożysko na tylnej ścianie. Teraz też tak mam, więc pewnie jeszcze poczekam.
 
Witam dziewczyny!!

U nas zero śniegu. Za mną ciężka nocka, kilkanaście pobudek aż się w końcu poddałam i wzięłam ja do nas do łóżka. Nie wiem w sumie co jej przeszkadzało. Mam nadzieje, że dziś będzie lepiej. Już zapomniałam jak to jest tak często w nocy wstawać[emoji6]

Moja wstaje zwykle koło 6.30 ale zdarzają się też dni, zwykle weekend kiedy wstaje koło 5[emoji23][emoji23]

Ja mam co prawda łożysko na przedniej ścianie ale ruchu czuje już od dłuższego czasu i z dnia na dzień coraz wyraźniej choć to są raczej fikołki niż kopniaki. W sumie nie narzekam.

Czekam i czekam na ten przypływ energii w drugim trymestrze i nic z tego. W pierwszej ciąży miałam zdecydowanie więcej energii. Dobrze, że w tygodniu młoda w żłobku to mogę się trochę polenić. Czekam już na wiosnę, może to coś zmieni.

Wizytuje ktoś dziś? Miłego dnia
 
Spokojnie, paracetamol można, a ap ap to paracetamol właśnie..
Dobra zaszalalam, będą pastele [emoji7]

Pastele?? Wrzucisz jakaś fotkę? Ja od lat mam taka sama fryzurę i wieje nuda ale niewiele da się z moimi włosami zrobić a i ja mało odważna jestem. Dla mnie ma być szybko, stanie codziennie przed lustrem i układanie włosów przez godzine odpada.
 
Umówiłam się na 15 do lekarza bo ledwo gadam, gardło boli i ledwo co głowę podniose.
A dziś się dowiedziałam że brat ma świnke a ja cały weekend z nim spędziłam
 
Dziewczyny co robić jak nie jestem pewna czy miałam opryszczke? Jak pierwszy raz to trzeba brać heviran przez 5 dni jak już się miało to wystarczy smarować i teraz głupia jestem i nie wiem czy miałam. A jak miałam i wezmę ten heviran to nie zaszkodzę dziecku ?
Zadzwoń do gina. Mnie tez opryszczka prześladuje. Mojej mamie właśnie zeszla A patrzę teraz mój synuś ma. Ja nie miałam jeszcze nigdy i też truchleje. Pierwsze zarazenie najczęściej przebiega z gorączką.
 
reklama
A ja dalej nic nie czuje a weszłam w 19 tydzień (no i to nie pierwsza ciaza)...nie podoba mi się to [emoji30]

Pamietam ze są tu mamy które rodziły już w lipcu. Właśnie mam rozkmine po ilu dniach można wyjść z dzieckiem na spacer w pogodę typowo lipcowa. Córkę rodziłam w grudniu i pamietam zalecenia żeby odczekać 10 dni a potem otwierać okna itp. i dopiero później spacer no ale w lipcu to przecież bez sensu [emoji848]

Dosyć odległa ta „rozkmina” ale mnie meczy [emoji12]
Ja urodziłam ostatniego w marcu i na spacer poszliśmy po 5 dniach, coś ok godzinkę. Ze starszakami czekałam dłużej bo właśnie robiłam wg starych zaleceń
Ada pracuje z czekami bankowymi, deponuje je. Tzn tym zajmuje sie moja firma, a ja dokladnie ogarniam czeki ktore byly wplacone do zlego banku. Papierologia sama. Zmiane mam pod siebie 19-3; ale za chwile zmienaja system i z 5 dniowego procesu zrobi sie 2 i wtedy zniknie nocna zmiana. Ale ja wtedy juz powinnam byc jedna noga na macierzynskim.
No to chociaż tyle[emoji6] ja nigdy nie lubiłem pracować w godz wieczornych, ostatnia praca wlaśnie taka była i często konczylam ok 1 w nocy, na pieszo do domu 15 min to nie było nic przyjemnego
 
Do góry