reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witam z rana siedzę i modlę się nad śniadaniem zamiast jeść taka mam gule z gardle a miało już być lepiej
Kciuki za wizyty @renisus oby wszystko było dobrze
 
reklama
Renisus trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. Dobrze, że umówilaś to usg dla swojego spokoju.

Dziewczyny powodzenia na wizytach.

A mnie to dzisiaj chyba dobić trzeba..... leje sie mi z nosa, gardlo boli :( zaraziłam się pewnie od synka bo juz w piątek przyszedł kaszlący i z katrem z przedszkola :(
 
ada 1989 ja zawsze daje od razu cały serek do ubitej smietany i w miedzy czasie w kubku rozpuszczam 2 łyżeczki żelatyny w nie dużej ilości wody i pod koniec miksowania wlewam pod nożyki. Tylko śmietane ubijam krótko i z serkiem też w miare krótko....
 
My czekamy już na wyniki z FISHA i amniopunkcji. Na usg było wszystko super. Po pappa ryzyko trisomii 21 oszacowano na 1:15. Szok. FISH ma być w czwartek od jutra bede dzwonić, wynik z amnio. 14.02. Zwariuje czekając na ten wynik.
Spokojnie do czwartku już nie daleko, wynik FISHA już Cię uspokoi. Wszystko będzie dobrze!!!
 
Śmietan-fixem czy innym odpowiednikiem możesz uratować :)

Akurta nie mam w domu a w ang sklepach nie ma odpowiednika, polski sklep za daleko. No nic byłam obok w sklepie i kupiłam serek i druga śmietanę w razie w, coś mi sie zdaje że po prostu dałam za dużo śmietany na mascarpone tzn proporcje po równo a powinno być więcej serka. No ale widać baby brain działa [emoji57] a ten krem już robię enty raz więc powinnam wiedzieć [emoji23]


Ja za godz idę na wizytę. Musiałam w szkole przełożyć spotkanie z psychologiem i nauczycielem bo M ból zęba dopadł. Może uda mi sie go wyciągnąć ze mną do położnej [emoji6]
 
Kurde [emoji17] współczuję i trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!![emoji110][emoji110]


Dorcia35 trzymam kciuki za wynik testu, nie stresuj się niepotrzebnie [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Hej dziewczyny. Po krótkiej nieobecności zgłaszam się i ja. Jestem cała i zdrowa obecnie jestem w 17 tyg. Bóle pleców nie odpuszczają. Samopoczucie ok. W środę wizyta u gina może wkońcu dowiem się jaka płeć bo już chciałabym wiedzieć. Trzymam kciuki za wszystkie nasze dzidziolki.
 
reklama
Do góry