reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
A u mnie połówkowe właśnie umówione na 15.03 będzie 20t ale różnice między nami czasowo
Ciekawe czy mój leniuszek pokaże co tam skrywa za płeć
 
Baaaaaardzo dziękuję za kciuki! Naprawdę się przydały! [emoji8]
Ja juz w domu.
Mała nadgoniła i idzie równiutko ze swoim tygodniem [emoji4][emoji4][emoji4] dla mnie to super wieści!!! Oczywiście nie spała... na 80% Zosia czyli jak dla mnie 100% [emoji6] macice mam wysoko i jest spora bo na 18/19 tydzień. Dlatego wlasnie tych ruchów nie czuję. Z Maksem miałam tak samo. Tez duża macica i sporo miejsca dla dziecka. Szyjka super i generalnie- wszystko super [emoji4][emoji4][emoji4]
Dostałam skierowanie na krzywą mam ją zrobić po skończonym 21 tygodniu, jeszcze raz muszę grupę krwi i połówkowe mam 5 marca po skończonym 22 tygodniu. Tak chciał ten mój spec co mi pappa robił. Zaraz po usg do mojego gina ze wszystkimi wynikami i ustalamy datę porodu.
Tak więc najkrótszy miesiąc w roku będzie będzie dla mnie najdłuższym miesiącem, bo bez wizyty [emoji33]
Najlepsze jest to, ze pomimo poddenerwowania, szybkiego marszu i schodach, moje ciśnienie to 100/60 [emoji849] teraz po obfitym śniadaniu idę na drzemkę [emoji39]

Trójeczka , gratuluję spokojnej wizyty :) uciekinier w jajo Ciebie zrobił [emoji23]

Trzymam kciuki za pozostałe wizyty i oczekuję równie dobrych wieści [emoji4]

@renisus super, ze umówiłas się na usg. Będzie coś wiadomo. Najważniejsze to wykluczyć łożysko. Będzie dobrze. Musi [emoji9]
 
No to ja po wizycie. Ale tak jak myślałam, bez usg. Teraz mam powtórzyć toksoplazmoze, zrobic obciążenie glukozą i mocz i 27 lutego połówkowe :)
@slodkatrojeczka najważniejsze że wszystko ok A na następnej wizycie może już poznasz płeć.

Baaaaaardzo dziękuję za kciuki! Naprawdę się przydały! [emoji8]
Ja juz w domu.
Mała nadgoniła i idzie równiutko ze swoim tygodniem [emoji4][emoji4][emoji4] dla mnie to super wieści!!! Oczywiście nie spała... na 80% Zosia czyli jak dla mnie 100% [emoji6] macice mam wysoko i jest spora bo na 18/19 tydzień. Dlatego wlasnie tych ruchów nie czuję. Z Maksem miałam tak samo. Tez duża macica i sporo miejsca dla dziecka. Szyjka super i generalnie- wszystko super [emoji4][emoji4][emoji4]
Dostałam skierowanie na krzywą mam ją zrobić po skończonym 21 tygodniu, jeszcze raz muszę grupę krwi i połówkowe mam 5 marca po skończonym 22 tygodniu. Tak chciał ten mój spec co mi pappa robił. Zaraz po usg do mojego gina ze wszystkimi wynikami i ustalamy datę porodu.
Tak więc najkrótszy miesiąc w roku będzie będzie dla mnie najdłuższym miesiącem, bo bez wizyty [emoji33]
Najlepsze jest to, ze pomimo poddenerwowania, szybkiego marszu i schodach, moje ciśnienie to 100/60 [emoji849] teraz po obfitym śniadaniu idę na drzemkę [emoji39]

Trójeczka , gratuluję spokojnej wizyty :) uciekinier w jajo Ciebie zrobił [emoji23]

Trzymam kciuki za pozostałe wizyty i oczekuję równie dobrych wieści [emoji4]

@renisus super, ze umówiłas się na usg. Będzie coś wiadomo. Najważniejsze to wykluczyć łożysko. Będzie dobrze. Musi [emoji9]
@Wyjątkowa Marta super że już po i wszystko gra no i płeć potwierdzona :) to co zakupowe szaleństwo zaczynasz czy czekasz do połowkowego ?
 
reklama
Baaaaaardzo dziękuję za kciuki! Naprawdę się przydały! [emoji8]
Ja juz w domu.
Mała nadgoniła i idzie równiutko ze swoim tygodniem [emoji4][emoji4][emoji4] dla mnie to super wieści!!! Oczywiście nie spała... na 80% Zosia czyli jak dla mnie 100% [emoji6] macice mam wysoko i jest spora bo na 18/19 tydzień. Dlatego wlasnie tych ruchów nie czuję. Z Maksem miałam tak samo. Tez duża macica i sporo miejsca dla dziecka. Szyjka super i generalnie- wszystko super [emoji4][emoji4][emoji4]
Dostałam skierowanie na krzywą mam ją zrobić po skończonym 21 tygodniu, jeszcze raz muszę grupę krwi i połówkowe mam 5 marca po skończonym 22 tygodniu. Tak chciał ten mój spec co mi pappa robił. Zaraz po usg do mojego gina ze wszystkimi wynikami i ustalamy datę porodu.
Tak więc najkrótszy miesiąc w roku będzie będzie dla mnie najdłuższym miesiącem, bo bez wizyty [emoji33]
Najlepsze jest to, ze pomimo poddenerwowania, szybkiego marszu i schodach, moje ciśnienie to 100/60 [emoji849] teraz po obfitym śniadaniu idę na drzemkę [emoji39]

Trójeczka , gratuluję spokojnej wizyty :) uciekinier w jajo Ciebie zrobił [emoji23]

Trzymam kciuki za pozostałe wizyty i oczekuję równie dobrych wieści [emoji4]

@renisus super, ze umówiłas się na usg. Będzie coś wiadomo. Najważniejsze to wykluczyć łożysko. Będzie dobrze. Musi [emoji9]
Ja idę na krzywą 25 lutego ;)
 
Do góry