reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Mi proponowali wizytę 4 marca. Ale dała mi wybor, 21+1 mam zrobic krzywą i 21+3 wizyta i usg połówkowe. Nie zgodziłam sie na 4 marca, bo mi za długo :)
 
Miło się czyta wpisy, gdzie widać radość - @Wyjatkowa Marta gratulacje [emoji8]

My czekamy na połówkowe - będą 20.02. także chwile mamy. Jak na połówkowych potwierdza płeć to zacznę resztę zakupów w odpowiedniej kolorystyce [emoji2] Teraz kusi mnie zamówić jakieś ciuszki ale jednak jeszcze się obawiam, ze się nie przydadzą
A na krzywą też dostałaś?
 
W ogóle w zamierzchłych czasach mojej poprzedniej ciąży, czyli 5 lat temu badanie krwi przy krzywej było przed piciem i 2h po. A teraz mam odnotowane, że przed, po godzinie i po dwóch godzinach...
 
W ogóle w zamierzchłych czasach mojej poprzedniej ciąży, czyli 5 lat temu badanie krwi przy krzywej było przed piciem i 2h po. A teraz mam odnotowane, że przed, po godzinie i po dwóch godzinach...

Bo tak się robi trzypunktową :) Dwa lata temu już wg tych wskazań miałam.

Byłam dziś z psem na marszobiegach delikatnych - niesamowicie dobrze na głowę mi to zrobiło :)
 
Słodkatrojeczka, kiedyś
(10lat temu) robiło się krzywą 50g, już 5 lat temu robilam trzypunktowa 75g. Zalecenia ciągle się zmieniają, niestety cukrzyca ciezarnych jest coraz częściej spotykana..
 
reklama
Do góry