reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Mamy godzine 8. Czekam w kolejce do poloznej. Przede mna jakies 4 kobiety. Przed 10 powinnam wejść do lekarza :) Co brzmi całkiem optymistycznie :)
 
reklama
Wyszłam od położnej. Ciśnienie 140/95. Tętna nie mogła znaleźć, prawie na zawał zeszłam. Ale podpowiedziałam, że jak kopie to nisko i zaraz się uciekinier odnalazł. W ogóle wiecie, że zmienily sie zalecenia i obciążenie glukozą robi się między 21 a 26 tygodniem? Dostałam już skierowanie...
 
Dzień dobry.
Miałam spać do południa i co ????
A no ferie się zaczęły to chłopcy zaczęli kasłać wrrrrrr:baffled: ciekawe co się z tego wykluje :mad:


Jeszcze raz kciuki za wizytujace :) czekamy na info.

Miłego dnia kobiety :)
 
Hej dziewczyny! Ciężko Was nadrobić po weekendzie:) Trzymam mocno kciuki za wizyty i same dobre wieści. U mnie dziś 18tydz. startuje. Z wyprawki to mam łóżeczko po starszej uchowalo się na strychu u teściowej i wanienka, i tyle. Ale jeszcze trochę poczekam, aż będzie wiadomo kto tam siedzi. A co do rodziny to przed ciąża przez wiele lat każdy kiedy drugie (córka ma 10lat) a teraz jak w ciąży to chciało się Wam jeszcze do pieluch wracać :yes: i zawsze coś, jak będzie dwóch to pewnie kiedy trzecie. Pozdrawiam cieplutko :biggrin2::biggrin2:
 
Ale po trzecim już nie pytają kiedy czwarte [emoji23] ludzie mają jakiaś niepohamowaną potrzebę włażenia innym do łóżka [emoji849]
Córka trochę lepiej wygląda, nadal kaszle,ale potrzymam ja kilka dni i zobaczę jak będzie lepiej, to nie będę szła do przychodni, bo szczerze mówiąc sama się boję,że coś tam złapie:( maluch zakatarzony na maksa,ale zero temperatury, więc inhalacje, odkurzanie nosa i jakoś damy radę..
 
Nie moge, znowu jakas krew mi sie pojawila. Narazie tylko na papierze...oszaleje[emoji58]

Współczuje. I łącze się w bólu, bo co myślę, że ustały plamienia to albo znowu wracają albo właśnie kilka kropli krwi, a ja stan przedzawałowy, choć wiem, że to ten polip cholerny.

Chciałam dziś zrobić tort dla średniego synka, biszkopt upiekłam nawet zły nie wyszedl bo nie opadł, robiłam też krem z mascarpone i śmietanki i zamiast stopniowo dodawać mascarpone do ubitej śmietany to wrzuciłam całe i mi krem za rzadki wyszedł [emoji849] dzwonię do M bo akurat był poza domem żeby poleciał do sklepu i kupił mascarpone ale nie było. A w niedzielę wszystkie duże sklepy u nas do 16... No nic, przykryłam biszkopt i poczeka do jutra, kupię rano mascarpone i będę ratować krem [emoji12]

Śmietan-fixem czy innym odpowiednikiem możesz uratować :)
 
Nie moge, znowu jakas krew mi sie pojawila. Narazie tylko na papierze...oszaleje[emoji58]

Trzymam kciuki żeby wszystko było Ok. Dawaj znać jak rozwija się sytuacja i czy udało się jakieś usg zorganizować.

ja muszę być o 8 u położnej a lekarka przyjmuje od 9. Do 11 max powinnam wejsc. Potem jade do teściów po dzieci :) Mam nadzieję, że będę miała jakieś nowiny co do płci ;)

Ja też jutro USG,ale wieczorem. Córka nie idzie jutro do szkoły, więc już w ogóle będę miała dom wariatów z trójką sama..ale przynajmniej dzień mi szybko minie

No to witam w klubie ;) ja na 9

Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty.


My czekamy już na wyniki z FISHA i amniopunkcji. Na usg było wszystko super. Po pappa ryzyko trisomii 21 oszacowano na 1:15. Szok. FISH ma być w czwartek od jutra bede dzwonić, wynik z amnio. 14.02. Zwariuje czekając na ten wynik.

Współczuje tego czekania i trzymam kciuki za pozytywny wynik.

U mnie dziś zaczyna się 19 tydzień. Zastanawiam się kiedy to zleciało. Miłego dnia dziewczyny:)
 
reklama
Zarezerwowalam prywatne USG na jutro, nic wczesniej nie znalazlam. Brzuch mnie pobolewa i nadal plamie ale jakos tak dziwnie.

Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze, inaczej być nie może.
Ja tez trochę jakiś czas temu plamiłam, brzuch pobolewał, a było wszystko ok. Gin powiedziała, ze to z nerwów mogło być (miałam dużo w tamtym czasie) i od dźwigania młodej.

Mała już prawie zdrowa, ale mnie złapało i nie mam siły wstać z łóżka, wymiotuje i tak mnie krzyż okropnie boli.
Ja teraz 14tc zaczynam, a czuje się jakbym w tej ciąży była z pół roku tak mi się dłuży. [emoji12]
Powodzenia na wizytach i miłego dnia![emoji5]
 
Do góry