reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

O przypomniałaś mi o foteliku i materacu do łóżeczka [emoji23] i kosz Mojżesza muszę kupić bo poprzedni poszedł na śmietnik po dwójce dzieci. Wanienka też do kupienia, jednak trochę się tego uzbiera [emoji1][emoji1][emoji1]

Ha! Przyjaciółka mi ostatnio podesłała informację, że od kwietnia w Warszawie będzie można dostać od ratusza wyprawkę dla noworodka o wartości 550 zł. Trzeba tylko rozliczać podatki w mieście, złożyć wniosek i tyle. I jest to niezależne od dochodu. Przeczytałam, że będzie można wybrać opcję z koszem Mojżesza. To sobie wybiorę, a co! [emoji23] Podejrzewam, że jakość taka sobie, ale cóż... darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda [emoji23].

Misty, dużo, dużo siły i spokoju Ci życzę! [emoji173]️ u mnie w poniedziałek minie miesiąc od śmierci teścia... czas leci...
 
reklama
Ja robię wyprawkę x2 od zera... W ogóle kiedy powinna się wydzielina w piersiach pojawiać bo jestem dopiero w 16 tygodniu a przed chwilą zauważyłam wyciek z prawej piersi.
 
Ja robię wyprawkę x2 od zera... W ogóle kiedy powinna się wydzielina w piersiach pojawiać bo jestem dopiero w 16 tygodniu a przed chwilą zauważyłam wyciek z prawej piersi.
Właśnie ok 16tc rusza produkcja siary, więc raczej wszystko ok. Tak samo jak ok jest jeśli nic nie cieknie w ciąży ;)
 
Mąż mi kupił asmag więc pewnie wezmę. Nie wiem czy to spinanie brzucha czy to może od wymiotow ale zobaczę czy pomoże.

Ja również wyprawkę będę kompletowac od zera bo wszystko sprzedalam po dzieciach ale mniej więcej wiem co mi się wcześniej przydało A co nie :-). Jeszcze nawet o tym nie myślałam. Mam dużo czasu. Zacznę po polowkowym kiedy też płeć się potwierdzi :-) chociaż znając życie to i tak w neutralnych kolorach kupię:-)

Ledwo dziś żyje. Jestem tak słaba że nawet ciężko miałam się wykąpać. Przy myciu zębów 4 razy mnie pociagnelo A że mieczak że mnie to teraz leżę i zdycham (albo jak mój maz mówi udaję).
No to witam w klubie leżenia i zdychania to już zaczyna na mnie działać dołująco do niczego sie nie nadaje
 
Ha! Przyjaciółka mi ostatnio podesłała informację, że od kwietnia w Warszawie będzie można dostać od ratusza wyprawkę dla noworodka o wartości 550 zł. Trzeba tylko rozliczać podatki w mieście, złożyć wniosek i tyle. I jest to niezależne od dochodu. Przeczytałam, że będzie można wybrać opcję z koszem Mojżesza. To sobie wybiorę, a co! [emoji23] Podejrzewam, że jakość taka sobie, ale cóż... darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda [emoji23].

Misty, dużo, dużo siły i spokoju Ci życzę! [emoji173]️ u mnie w poniedziałek minie miesiąc od śmierci teścia... czas leci...
No to super! Ja dostanę co najwyżej kupę ulotek w szpitalu i co najwyżej jakieś próbki...kiedyś to chociaż całą butelkę płynu do płukania dali a teraz saszetka na jedno pranie [emoji23][emoji23]


Misty teraz już musi być lepiej![emoji8]


My z M dziś leżymy...tzn na przemian bo ktoś się musi zajmować ferajna...starszaki mają luz bo mogą na konsoli pograć ale najmniejszy Maks z nami siedzi. Na szczęście potrafi choć chwilę się sobą zająć
 
Hej kobietki. Jestem nowa na forum ale myślę że będzie ciekawie wymianiac sie informacjami na goraco ;) pozdrawiam wszystkie ciężarówki.
20190107_203826.jpg
 
reklama
Do góry