reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja też jutro mam wizytę już się nie mogę doczekać. Wyprawka od zera mało powiedziane nawet nie wiem co potrzebne. Mogłybyście się rozpisać od czego zacząć i kiedy trzeba mieć to wszystko załatwione.
Rozkładaj sobie w czasie, będzie mniejsze obciążenie finansowe :) a co do wyprawki, za pierwszym razem i tak kupisz sto rzeczy, ktorych nie użyjesz. Nie ma co się sugerować innymi :)
 
reklama
Ja też jutro mam wizytę już się nie mogę doczekać. Wyprawka od zera mało powiedziane nawet nie wiem co potrzebne. Mogłybyście się rozpisać od czego zacząć i kiedy trzeba mieć to wszystko załatwione.
Ja też zaczynam od totalnego zera i jestem zielona. Czy to nadgorliwość już zaczynać zakupy??[emoji848][emoji23]
 
20190126_144035.jpg
20190126_144035.jpg
 
Dziewczyny czy wy też tak macie, że łapiecie szybki zadyszkę i kołacze Wam serce? [emoji846] Juz wiem dlaczego są kasy pierwszeństwa [emoji41]
 
reklama
Zaczęła się moja „ulubiona” ciążowa bezsenność. W każdej ciąży ją miałam. Budzę się w nocy i 2-3 h nie mogę potem usnąć... ehh
Ja bezsennosc mam od poczatku ciazy. W dni wolne od pracy bardzo sie mecze. Wyjatkiem byl ostatni weekend, gdzie dostalam tabletki przeciwbolowe- oglupiajace. Spalam ze 2 dni.


Dziewczyny bierzecie magnez? Jesli tak to jaki? Mam wrażenie że powinnam lykać bo mi dziwnie spina brzuch :(
Ja biore od poczatku ciazy a teraz jeszcze nospe.



Mam tez gości. Standardowo rezerwacja na dwie osoby a w pokoju czwórka [emoji35] w dupę się ze szczęścia ugryzę..
Pobieracie oplate za dodatkowe osoby?



Dzień dobry. U nas leje i zazdroszczę wszystkim śniegu.
Ja tez tego zazdroszcze.


okazało ze na mebelki trzeba czekać prawie 20tyg [emoji849]
Zdarzycie akurat na czas [emoji6]


Cześć Dziewczyny ! Ja właśnie po wizycie. Jestesmy zaskoczeni bo wcześniej lekarz był przekonany że dziewczynka Ale siusiak urósł. ;)
Usp... tego sie zawsze obawialam, ze u nas tak bedzie. W poprzedniej ciazy dopytywalam sie za kazdym razem czy aby dziewczynka.

Co do wyprawki to my mamy wszystko na dziewczynke, nic na chlopca. Ale nie przejmuje sie bo wierze ze to bedzie dziewczynka [emoji6]
 
Do góry