reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja tez czytałam o wątróbce. Akurat to jestem w stanie przeboleć. Bardziej mi szkoda tatara, bo to taki nasz sylwestrowy przysmak:) A ja dzisiaj mam dzień kombo. Od 6 na nogach, praca, teraz zakupy świąteczne, zaraz zakupy jedzeniowe (zamierzam poszukać wina bezalkoholowego, pisalyscie o nim wcześniej) i potem filmy świąteczne i porządki. Trzeba korzystać, jak wyjątkowo ma się powera;)

Ennis - ja napisałam w sprawie „na czczo”, bo myślałam, ze właśnie o Euthyrox Ci chodzi i zmartwiłam się, ze może złe coś przeczytałaś. Daleka jestem od wymądrzania się, dla mnie sprawa tarczycy i tabletek to nowość. Wybacz zatem, ale intencje były dobre;)

Dobrego weekendu, dziewczyny, już tylko kilka dni i Święta:)))
 
reklama
prawie 11 tc, zdj robione przed chwilą, całe życie na diecie i nigdy nie mialam takiej kulki :p no ale jak pisałam, na ciąże chyba jeszcze nie wygląda :p
 

Załączniki

  • IMG_20181214_165026677.jpg
    IMG_20181214_165026677.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 122
Super brzusie ;) u mnie nie wielka zmiana ale przed ciążą wyglądała jak w 3m więc wiecie :D :D kiedy ja miałam płaski.....

Swoją drogą myślicie, że jest sens iść teraz do fizjo w sprawie mięśni brzucha, ewentualnego rozejscia z poprzednich ciaz? Wybieralam się tak powoli...a tu znów ciąża ;)
 
A ja dla odmiany mam taki apetyt w tej ciąży, że szok [emoji33] właśnie zamówiłam pizzę na obiad, poza tym cały dzień podjadam, mieszam ryby z cytrusami i orzeszkami, no jestem ciekawa co tam w środku siedzi ;) a po słodkim jest mi mega źle więc cukrowy odwyk [emoji14]

Według moich obliczeń dziś u mnie 8t6d, jak czytam o tych Waszych 12 tygodniach to aż zazdroszczę jak jesteście do przodu, w poprzednich ciążach miałam termin na 2 i 3 dnia miesiąca a tu siedzę w ogonie i rzeczywiście to dość dziwne uczucie ;)
 
Ja tez czytałam o wątróbce. Akurat to jestem w stanie przeboleć. Bardziej mi szkoda tatara, bo to taki nasz sylwestrowy przysmak:)

Oj tak, jestem wielką fanką surowych przysmaków. Tatar, frankfurterki, łosoś w plasterkach. Mmmm... To chyba mój największy ból jedzeniowy w trakcie tej ciąży. Ale w drugą stronę mięso gotowane czy pieczone na maksa mnie odpycha. Od czasu ciąży nie tknę innego niż smażone, a to i tak zazwyczaj najmniejszy kawałek ;)

Edit:
I jeszcze dostałam faze na kwaśne rzeczy. Ogórki codziennie, woda z cytryną i miodem, kwaśne żelki. Wczoraj przeszłam samą siebie i polizałam cytrynę. Po prostu nie mogłam się oprzeć ;)
 
to ja prawie 11tc i od tygodnia nie przytulałam muszli :d co prawda troche mdli do południa ale już się stabilizuje, nawet siły coś sporo więcej :) a od 7 do 9tc było tak tragicznie że myślałam że umieram i będzie coś nie tak bo nie znam nikogo kto tak źle początki ciąży znosił :p
Kasia ja umieralam tez na poczatku, wiec na pocieszenie nie jestes sama [emoji6]
Jak Wam zazdroszczę że Wy już tak daleko jesteście :) jeszcze trochę i wkroczycie w drugi trymestr. U mnie na liczniku dopiero 8+3
Szybko zleci[emoji4]
Oj tak, jestem wielką fanką surowych przysmaków. Tatar, frankfurterki, łosoś w plasterkach. Mmmm... To chyba mój największy ból jedzeniowy w trakcie tej ciąży. Ale w drugą stronę mięso gotowane czy pieczone na maksa mnie odpycha. Od czasu ciąży nie tknę innego niż smażone, a to i tak zazwyczaj najmniejszy kawałek ;)

Edit:
I jeszcze dostałam faze na kwaśne rzeczy. Ogórki codziennie, woda z cytryną i miodem, kwaśne żelki. Wczoraj przeszłam samą siebie i polizałam cytrynę. Po prostu nie mogłam się oprzeć ;)
Oj ja tez uwielbjam surowe przysmaski i mam ochote, natomiast gotowanie czy pieczone mieso nadal mnie cofa. Wyjatek to kurczak i kaczka, no ale za ta typowo miesozerna to dla mnie drob nigdy nie byl miesem [emoji16]
 
Ooo zjadła bym papryki surowej.

Z wątróbką to pewnie o Wit A chodzi. Wszystko zależy jak bogata w nią dietę mamy. Codziennie moglo by być przesada ale ogólnie czasem trochę zjeść można.

Btw może przerzuccie brzuszki do wątku brzuszkowego. Chyba ze lepiej całkiem nowy na zdjęcia a nie ten z wizytami i usg?
 
reklama
Dziewczyny ja to coś czuję że mi pod serduszkiem córcia siedzi. Nie wiem ile czuję że to będzie dziewczynka. Mój D też obstawia drugą córkę, mimo że chce mieć syna. Mi wszystko jedno bo syna już też z pierwszego związku mam , ważne by było zdrowe.:D
 
Do góry