reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Nie wiem, czy to już nie jest czepialstwo, ale przeczytałam gdzieś dzisiaj, ze w ciazy nie powinno się jeść wątróbki, bo ma dużo jakiejś witaminy, która w wysokim stężeniu może powodować zaburzenia rozwoju malucha. Trochę się przestraszylam, bo od początku ciazy jadłam ja już 3 razy bo bardzo lubię. I nie wiem teraz, czy powinnam ograniczyć, czy odstawić. Jak sądzicie? Spotkalyscie się z tym, czy to brednie ? ;)
Czytałam o tym i chociaż tez lubię to nie jem. :<
 
reklama
Ja mialam juz w 7 tyg, ale latwo go bylo ukryc. Teraz juz sie podnosi i widac go od rana [emoji4].

Ja dziś robiłam pierogi ruskie. Zapach ziemniaków doprowadził mnie do kibelka

W pierwszej ciazy mialam faze na pomidory i ziemniaki. Teraz ziemniak tez krolem na stole. Normalnie ziemniakow nie jemy.



Haha, na zdrowie wyjdzie [emoji6] Ja imbir odstawilam bo po nim mialam wieksze napady mdlosci.



A te kaciki ust, pekaja z zimna czy zajady Ci sie robia? Bo jak zajady to albo za mocna pasta do zebow sie zrobila, albo witamin wiecej potrzebujesz. No ale jak z zimna, to pewnie balsamik jakis. Ja nic nie uzywam, zaraz mam opryszczke.

Stanelam na wage, 1,5kg na plusie. Chyba niezle jak na ostatni tydzien 1 trynestru.
 
A w którym tygodniu jesteś? Ja dziś 8+1 i póki co nie wymiotuje. Mdli mnie, zawroty glowy i oslabienie. 3 godziny jest dobrze i 3 godziny masakry. Tak w kółko:p
10+5 dzisiaj. Wiesz zgasło mi dziś w piecu (a mam piec z podajnikiem, po prostu nikt nie dosypał), poszłam po brykiet, nasypałam, rozpalilam, zaczęłam robić pierogi to jakoś zapomniałam o tym, że mam mdłości. Ale od rana zjadłam tylko jedną kanapkę, bo do ok. 13 miałam takie mdłości, że masakra... Teraz już też mnie lekko mdli. A dzieciaki chcą piec pierniczki...
 
Hej dziewczyny. Ja sb siedzę i przeglądam internety. Milka coś sb układa z klocków o dziwo czysty relask. Ale nie myślcie że tak było od rano. Bo uwaga wstałam o 6 ogarnęłam górę na święta włącznie z myciem okien (w zasadzie szyby unylam bo całe okna robiłam na 1 listopada.) Ogarnęłam kuchnie generalnie na dole, wkurwilam się na teściowa i na tym się skończyło moje sprzątanie na te święta. W dodatku przegielam że sprzątanie zaczęło mnie strasznie kłuć w brzuchu i mega boleć plecy. Położyłam się więc z małą na drzemke i narazie jest ok. Tylko jak wstaje to mnie bolą plecy. Miałam z mężem na zakupy jechać ale dziś odpuszczę bo się boję że coś się stanie.
 
Ja też takie początki, a tu niektóre zaraz będą po prenatalnych [emoji1]
E tam początki... Pamietam jak pisałyśmy na początku lipcowego wątku świeżo po testach... To było prawie 2 miesiące temu. Tak zleciało. W poniedziałek wchodzę w 12 tydzień. A żyję od wizyty do wizyty :) 8 tygodni to też już sporo, 1/5 całej ciąży :)
 
Hej Mamuśki. Dawno nie zaglądałam do was. Już nadrabiam zaległości. Jakie macie brzuszki? Pochwalicie się? U mnie 10 tydzień i już widać ,w sumie jestem bardzo szczupła a jak jest u was?
 
1544801494578638797156.jpg
 

Załączniki

  • 1544801494578638797156.jpg
    1544801494578638797156.jpg
    267,1 KB · Wyświetleń: 327
Hej Mamuśki. Dawno nie zaglądałam do was. Już nadrabiam zaległości. Jakie macie brzuszki? Pochwalicie się? U mnie 10 tydzień i już widać ,w sumie jestem bardzo szczupła a jak jest u was?


u mnie wczoraj współlokatorka zauważyła że się delikatnie zaokrąglił, ale ani na ciąże ani na wzdęcia jeszcze nie wygląda :p
 
reklama
Do góry