reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Jeju ile tutaj lipcowych bliźniaków [emoji32] Chyba zaczynam się obawiać iść na kolejne badania przy pierwszym w sumie nic nie mówiła ale kto tam wie co się kryje w brzuszku [emoji4] Mój powiedział że jakby tak były bliźniaki to teściowa musi się przeprowadzić na Śląsk hehe
No masakra. Najzabawniejsze jest to że mój powiedział ponad miesiąc temu że zaczniemy próbować i trafi za pierwszym razem do tego bliźnięta. A to dlatego ze w jego rodzinie jest od groma bliźniąt. Imiona mamy dla dziewczynki i chłopca ale nie jeśli będą to bliźnięta jednej płci
 
reklama
Melduję sie po wizycie zabieg konizacji odłożony po ciąży co miesiąc mam mieć tylko kontrolna kolposkopię uspokoiłam się trochę na usg pęcherzyk 5mm i tyle tylko co oznacza ciało żółte w prawym jajniku bo już ze stresu nie dopytalam ;)
Oznacza tyle, ze owulacja byla z prawego jajnika. I to cialko zolte produkuje progesteron bez ktorego ani rusz... Wiec cudownie, ze jest!
 
@Charlie93 zarodek może być oczywiście później jeżeli ciąża jest młodsza, z Twojej bety wynika że to 5/6 tydzień i na tym etapie może być tylko pęcherzyk i ciałko żółte, na dniach może być już zarodek :) tutaj znalazłam taką fajną tabelkę :)
Screenshot_2018-11-28-13-48-49-882_com.android.chrome.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-11-28-13-48-49-882_com.android.chrome.jpeg
    Screenshot_2018-11-28-13-48-49-882_com.android.chrome.jpeg
    74,7 KB · Wyświetleń: 432
Melduję sie po wizycie zabieg konizacji odłożony po ciąży co miesiąc mam mieć tylko kontrolna kolposkopię uspokoiłam się trochę na usg pęcherzyk 5mm i tyle tylko co oznacza ciałko żółte w prawym jajniku bo już ze stresu nie dopytalam ;)
To bardzo dobra wiadomość. Teraz czekamy na zarodek i serduszko. Kiedy masz następna wizytę?
 
reklama
Wiesz że chciałabym :) a mąż jeszcze bardziej. Ale niespecjalnie wierzę w te zachcianki niestety bo słyszałam już wiele historii gdzie było odwrotnie. Niby z córką mi się sprawdziło bo ciągło mnie do słodkiego. Zobaczymy co to będzie :) ciekawe kiedy zaczniemy poznawać płeć naszych maluszków. W poprzedniej ciąży najpierw słyszałam że chłopiec. Później że dziewczynka i na polowkowych się to potwierdziło. No i niespodzianki nie było :)
 
Do góry