reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Wiesz że chciałabym :) a mąż jeszcze bardziej. Ale niespecjalnie wierzę w te zachcianki niestety bo słyszałam już wiele historii gdzie było odwrotnie. Niby z córką mi się sprawdziło bo ciągło mnie do słodkiego. Zobaczymy co to będzie :) ciekawe kiedy zaczniemy poznawać płeć naszych maluszków. W poprzedniej ciąży najpierw słyszałam że chłopiec. Później że dziewczynka i na polowkowych się to potwierdziło. No i niespodzianki nie było :)
No to jak u nas miał być Filip a na połówkowych pan doktor mówi "no modelka to ona nie będzie , bo niechce pozować" a ja oczy jak pińć złotych i myślę modelka chyba modelem no ale jednak jest Ania i całkiem ładnie już pozuje do zdjęć heheh
 
reklama
Hej ;) wczoraj trafiłam do szpitala z lekkim plamieniem , zrobili badania i dzisiaj rano kolejne i nadal nie ma zarodka, według miesiączki to 6 tydz i 3 dzien, powiedzieli ze ciąża mogła przestać sie rozwijac albo jest młodsza :( czy któraś tak miała ? Albo do którego tyg ten zarodek powinien sie juz pojawić ? Strasznie sie martwię :(
ja tak miałam. Miał być zarodek i serce a nie było. Głupia gin mówiła, że nic z tego raczej nie będzie. Po 10 dniach miałam kolejne USG, okazało się, że ciąża była młodsza ponad tydzień niż wskazywała na to data z OM. Maluch ma się świetnie i serducho bije jak dzwon. Poczekaj, może jeszcze wszytsko skończy się szczęśliwie czego Ci życzę!
 
Nie próbowałam, jakoś wcześniej nie miałam aż takich mdłości. Dzisiaj młody chciał pierś z kurczaka w sosie serowym i ten sos mnie tak załatwił. Nie próbowałam go, ale sam zapach mnie dobił. Ja już tylko czekam na święta, bo akurat zacznę drugi trymestr i może się chociaz najem :)
O matko to faktycznie, ja na razie nie mam mdłości, , z córka to miałam dopiero tak 7/8 tydz a jestem dopiero w 6. Z synem w ogóle nie miałam mdłości
No masakra. Najzabawniejsze jest to że mój powiedział ponad miesiąc temu że zaczniemy próbować i trafi za pierwszym razem do tego bliźnięta. A to dlatego ze w jego rodzinie jest od groma bliźniąt. Imiona mamy dla dziewczynki i chłopca ale nie jeśli będą to bliźnięta jednej płci
Ciaza bliźniacza zależy tylko i wyłącznie od kobiety, tzn jest to zdeterminowana przez komórkę jajowa a nie przez plemnik wiec ta dwójeczka to jest dzięki Tobie
 
@Charlie93 zarodek może być oczywiście później jeżeli ciąża jest młodsza, z Twojej bety wynika że to 5/6 tydzień i na tym etapie może być tylko pęcherzyk i ciałko żółte, na dniach może być już zarodek [emoji4] tutaj znalazłam taką fajną tabelkę [emoji4] Zobacz załącznik 920334

No z tego co lekarz mowil to ja mam 8 mm pęcherzyk, czyli wychodzi ze mam dokładnie o tydzien młodsza ciąże bo dzisiaj mm dokładnie według om 6t3d a z tej tabelki wychodzi 5t3d :) ufff odetchnelam
 
Hej ;) wczoraj trafiłam do szpitala z lekkim plamieniem , zrobili badania i dzisiaj rano kolejne i nadal nie ma zarodka, według miesiączki to 6 tydz i 3 dzien, powiedzieli ze ciąża mogła przestać sie rozwijac albo jest młodsza :( czy któraś tak miała ? Albo do którego tyg ten zarodek powinien sie juz pojawić ? Strasznie sie martwię :(
Hej. Ja w poprzedniej ciąży tak miałam. Poszłam do gin jakoś 6t i nie pamiętam ile dni i nie było zarodka. Był pęcherzyk i tyle. Po tyg już wszystko było ok. Okazalo się że moja owu przesunela się o jakiś tydz i ciąża byla młodsza niż wychodziło z OM. W efekcie mialam rozbieżność między OM a USG 3 tyg z hakiem. I w terminach rozniez bo z OM wychodziło 29.09.2017 a z USG 21.10.2017. Mała urodziła się 24.10.2017
 
O matko to faktycznie, ja na razie nie mam mdłości, , z córka to miałam dopiero tak 7/8 tydz a jestem dopiero w 6. Z synem w ogóle nie miałam mdłości

Ciaza bliźniacza zależy tylko i wyłącznie od kobiety, tzn jest to zdeterminowana przez komórkę jajowa a nie przez plemnik wiec ta dwójeczka to jest dzięki Tobie

Ginekolog powiedział mi, że to bzdura przy mojej poprzedniej bliźniaczej ciąży. Kiedyś czytałam właśnie, że idzie po linii żeńskiej.

Idę jutro na usg. Od dwóch dni źle się czuję i niefajnie ciągnie i pobolewa mnie w podbrzuszu :(.
 
Ginekolog powiedział mi, że to bzdura przy mojej poprzedniej bliźniaczej ciąży. Kiedyś czytałam właśnie, że idzie po linii żeńskiej.

Idę jutro na usg. Od dwóch dni źle się czuję i niefajnie ciągnie i pobolewa mnie w podbrzuszu :(.
Mam nadzieję że wrócisz jutro z wizyty uspokojona i zadowolona z cudownymi wiadomościami :)
 
Mam nadzieję że wrócisz jutro z wizyty uspokojona i zadowolona z cudownymi wiadomościami :)

Dziękuję [emoji173]️. Teraz jak nie ja normalnie zaczęłam się denerwować, bo to ciągnięcie jest nieprzyjemne od pachwiny rozlewa się na podbrzusze z prawej strony i pobolewa. Nie zauważyłam u siebie większej aktywności niż np. tydzień temu :/, więc nie sądzę, żeby to było przeciążenie.
 
Może to dlatego że wszystko się tam w środku rozciąga. Musi być wszystko dobrze. Trzymam kciuki. Ja mam takie ciągnięcia jak za długo chodzę albo za dużo się schylam.
 
reklama
Hej, no i mamy 10 tydzien[emoji16]. Jeszcze tylko 30 i jestesmy w domu [emoji16][emoji16]

Jejku ile blizniakow, szok! Ciekawie ile ja mam w brzuszku, a tu jeszcze tyle czasu do usg.

Slodkatrojeczka, ja kumulacje nudnosci mialam miedzy 8 a 9 tyg. Takze za chwilke powinno byc lepiej. Wspolczuje, ja gotowanie oddalam chlopu. A wlasciwe to on przejal na samym poczatku ciazy. Bo to co robilam, bylo nie do zjedzenia. Wszystko przesalalam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry