reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Charlie93 daj bąblowi czas. Tej bety to dokładnie nie odczytasz, jedna kobieta ma wyższą, druga niższą. Nigdy nie byłam u lekarza szybciej niż po 7 tygodniach, więc nie miałam takiego stresu. No i mam krotkie cykle, mniej wiecej wiem kiedy zaskoczyło :) Musi być dobrze. Lekarze może nie chcą dawać nadziei, może są bucami i mają to gdzieś, byle Cię zbyć.
 
reklama
Witam. Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży :) W tej chwili jestem w 6 tygodniu, termin u lekarza mam na 10.12, według moich obliczeń powinnam rodzić ok 24.07 ale zobaczymy jeszcze co powie lekarz. Na dodatek jest podejrzenie ciąży bliźniaczej (w szpitalu na usg były dwa pęcherzyki ale doktor mówiła, że jeden może się jeszcze wchłonąć)
Jeju ile tutaj lipcowych bliźniaków [emoji32] Chyba zaczynam się obawiać iść na kolejne badania przy pierwszym w sumie nic nie mówiła ale kto tam wie co się kryje w brzuszku [emoji4] Mój powiedział że jakby tak były bliźniaki to teściowa musi się przeprowadzić na Śląsk hehe
 
A próbowałaś coś z imbirem? Są takie tabletki do ssania z imbirem chyba, można tez syropek lokomotiv taki dla dzieci lub po porostu woda z imbirem.
Nie próbowałam, jakoś wcześniej nie miałam aż takich mdłości. Dzisiaj młody chciał pierś z kurczaka w sosie serowym i ten sos mnie tak załatwił. Nie próbowałam go, ale sam zapach mnie dobił. Ja już tylko czekam na święta, bo akurat zacznę drugi trymestr i może się chociaz najem :)
 
Biedna. Współczuję. Ja jeszcze mogę spokojnie gotować. Raz tylko jak robiłam pierś z kurczaka to mnie odrzucilo na widok surowego mięsa ale dziś już ok :)

Ja w ogóle od jakiegoś miesiąca nie jem mięsa. Tylko wędliny. Mięso mi nie wchodzi w ogóle. Najlepiej to bym jadła chleb z serem albo z szynką ale bez masła. I pomidory. O tak stanowczo mam fazę na pomidory :)
 
7u22skjoqqettjp7.png
[/IMG]
 
reklama
Melduję sie po wizycie zabieg konizacji odłożony po ciąży co miesiąc mam mieć tylko kontrolna kolposkopię uspokoiłam się trochę na usg pęcherzyk 5mm i tyle tylko co oznacza ciałko żółte w prawym jajniku bo już ze stresu nie dopytalam ;)
 
Do góry