reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja myślę, że to będzie chłopiec. W poprzednich ciążach moje przeczucie się sprawdzało :) imienia nie mamy, będziemy o to walczyć na pozniejszym etapie ciąży, bo ja chciałam Szymon a mąż mówi, że nie ma takiej opcji i tak o. Nic innego albo mi sie nie podoba albo akurat jakas kuzynka tak dała na imię. Poki co mamy 9 tydzień (8t2d) a znając mnie to mamy czas do 42 tygodnia na wymyślanie imion :)
 
reklama
Umieralam w drodze na uczelnie. Nie dość że leje strasznie i pizga złem to ja jeszcze cała noc się budziłam co chwilę bo.... Coś się ie obrucilam to ból piersi niesamowity. I teraz jak zombie do 15 [emoji24][emoji24]

Ja spie w staniku sportowym (juz kiedyś pisałam) i bez problemu się obracam :) Ciężką noc miałam wczoraj. Dzisiaj dobrze mi się spało.
 
Ja dziś czuję się fatalnie ale przez bolący ząb, pół nocy nie spałam, dziś idę się wbić do dentysty bo apap to żadne rozwiązanie :(

Co do imion to wiem, że jak będzie chłopak to zostanie Edward a z dziewczyną będziemy się trochę męczyć, w każdym razie zostanie imię na E bo pozostałe dzieci też mają na tą literkę :)

Wizyta już w piątek, według moich wyliczeń powinno być 6t6d i powinnam zobaczyć bijące serduszko, dopiero po tej wizycie zacznę wierzyć że to się dzieje naprawdę [emoji14]

Też idę na wizytę jak będzie 6+6 ale w poniedziałek dopiero. Mam nadzieję że doczekamy się tych upragnionych serduszek. Też dopiero wtedy tak bardziej w to uwierzę! I oby później do końca pierwszego trymestru żeby chociaż trochę spokojniej było.
 
Ja spie w staniku sportowym (juz kiedyś pisałam) i bez problemu się obracam :) Ciężką noc miałam wczoraj. Dzisiaj dobrze mi się spało.
Ja też ale mimo wszystko boli. A mi się najlepiej śpi na brzuchu a o tym nie ma mowy. Wystarczy że partner mnie musnie ręką albo ja sama i się nudzę z bólu [emoji24]
 
Wymyślacie sliczne imiona, my mamy problem, zawsze chciałam Antosia albo Jasia ale to teraz najpopularniejsze imiona wiec odpada, myślimy o Stasiu albo Franku ale jakos nie jestem przekonana, a jeśli chodzi o imię dla dziewczynki to chcieliśmy dać imię po mami czyli Lidka i bardzo sie do niego przywiązałam juz mam milion propozycji na zarobienia ale każdy odradza bo bedzie sie kojarzyć tylko ze śmiercią mamy i bedzie wieczny smutek choć ja tak nie mysle... kiedyś bardzo chciałam Gabrysię ale jak powstała propozycja Lidki to juz nawet to mi nie podchodzi ;)
 
Na własną rękę zaczęłam brać od soboty po pół tabletki Duphastonu rano i wieczorem. Może ten lekarz coś poradzi. Ja ogólnie borykam się z plamieniami przed okresem już ponad 5 lat, tylko wtedy nie było ciąży ;)
Minimalna dawka skuteczna duphastonu to 2*1 mniejszych raczej się nie stosuje na podtrzymanie ciąży. Jestem po kilku poronieniach i kilku zagrożonych ciążach, keodys rozmawiałam o tym ze swoim ginekologiem
 
reklama
Witam nowe mamusie!!! :biggrin2:
Ale u nas będzie blizniakow :D

Dziewczyny, mam straszny problem z cerą... Nigdy w życiu nie miałam tak brzydkiej ceryjak teraz. Na pierwszy rzut oka niby ok a jak się przyjrzeć to pod skórą okropna, hormonalna kasza :( z Maxem miałam cudną cerę i włosy a teraz... Już zaczynam się czuć nieatrakcyjne:baffled: i jakaś taka blada jestem. To chyba przez te.ciagle mdłości :( coś kiepski dziś dzień mam:(
 
Do góry