reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dzień dobry ;( dopadło i mnie ... Muszlo, muszelko tak tęskniłam za tobą ... Się zaczęło ;( z Anią długo mnie męczyło a jak skończyłam wymioty to zgaga ... Ale nic oddam co do oddania i przed nami Poniedziałek trzeba żyć...;*
 
reklama
Hej dziewczyny :) u mnie intensywny weekend, wybrałam się wczoraj na wyprzedaże ale masa ludzi, wiec długo nie dało się chodzić, poza tym ostatnio tak się słabo czuje, najlepiej mi na kanapie jednak hehe :)
Co do picia to ja tez tak mam i sikanie tez przez to non stop, ale to chyba normalne, zwiększa się objętość krwi, skądś organizm musi to naprodukowac, wiec się nie martwcie.
Krzywa cukrowa bleee, w ostatniej ciąży miałam 3 lub 4 razy mimo ze wyniki prawidłowe, tp tyle razy mnie lekarz wysyłał.
@slodkatrojeczka trzymam kciuki
@Ennis92 dobrze ze wszystko ok, ja tez mam takie Klocia i rozciąganie po bokach ale napewno nie takie mocne, dobrze ze to sprawdziłas ;)
 
Dzień dobry ;( dopadło i mnie ... Muszlo, muszelko tak tęskniłam za tobą ... Się zaczęło ;( z Anią długo mnie męczyło a jak skończyłam wymioty to zgaga ... Ale nic oddam co do oddania i przed nami Poniedziałek trzeba żyć...;*


Mam to samo. Cieszę się że dziś mam wolne. Ale później wtorek , środa pracuje cały dzień. Jak ja to zniosę :(

Kiedy idziecie na zwolnienie lekarskie??
 
Ja jeszcze nie poinformowalam szefa. Czekam na drugą wizytę. Bo chyba muszę mu dać zaświadczenie o ciąży ? Jak to jest dziewczyny?
 
Ja zaczęłam powoli przedświąteczne porządki bo z każdym dniem przybywa objawów i pewnie później nie będzie mi się chciało albo sił braknie :)
 
Kochana
Ja miałam 96 na czczo. Musisz powtórzyć badanie i nie panikować. Może coś zjadłaś dzień wcześniej. Tak też może być. Norma w ciąży jest do 91. Przy 92 diagnozuje się już cukrzyce. Ale tak jak mówię. Wyluzuj, powtórz. Często się tak zdarzenia,że coś zjemy, a później cukier wywala i się martwimy. Moja koleżanka miała tak, że tylko na czczo jej wywalało a wszystko poza tym mogła jeść. Każdy przypadek jest inny.

Dziewczyny.
Bardzo Was przepraszam. Mam wrażenie,że tym tematem cukrzycy trochę nakręciłam atmosferę. Ale żeby była jasność :) Cukrzyca ciążowa, to raczej co innego niż normalna. Ja miałam cukrzycę w 2 poprzednich ciążach, dlatego teraz zaczynam z tym badaniem od początku. Jeśli nawet, którejś wyjdzie wyższy cukier, to pewnie też będzie tak,że dieta będzie różna, bo przecież po różnych rzeczach będzie nam wywalać. Nie stresujcie się. To dotyczy znacznej mniejszości. Pomyślcie,że naszym mamom i babciom nikt tego nie sprawdzał .

Renisus
W PL najlepiej 27-28. W 25 podobno czasem jeszcze nie wychodzi.
No to się trochę uspokoiłam :wink: Poczekam do wizyty i zobaczę co moja gin na to powie:)

A mam jeszcze jedno pytanie Czy któraś z Was ma Hashimoto i ile Letroxu bierzecie ? Ja choruje już 10 lat ale zdiagnozowane dopiero od 3 :-( :( Obecnie biorę 112.5 Letroxu (1.5 tabletki 75) podniesiona dawka ze względu na ciążę. Może jest tu jakaś mama która miała tą chorobę w poprzednich ciażach i powie czy jest się czym martwić czy raczej nie:confused:
 
reklama
Do góry